Call of Duty: Black Ops 2
PiranhaPiranha
Üye
BO1 yada BO2 kendine göre özel ve güzel iyi oyunlar. her ne kadar hiçbir CoD oyunu 60-70$ fiyata değmese de haketmese de tüm CoD'ler indirimlerde alınmaya değer... Ya işte CoD:BO2 çıkmışken yapsınlar BO1'e güzel bir indirim dimi, 5-10$ olsun alalım Steam'e ekleyelim. (Amazon'dan bekliyorum bunu yaparsa anca burası yapar).
nervousoctopusnervousoctopus
Üye
Steam güzellik yapmış çoklu oyuncu kısmı pazar saat 1 e kadar indirilip oynanabilir
SwooshSwoosh
Üye
double xp ayağına gireyim dedim, free weekend sebebiyle katliam yapıp çıktım. lobby ararken max ping koyma seçeneği gelmiş, güzel olmuş bayağı, max 70-80e ayarlayınca şaane oluyor.
bu haftasonu sömürüp bir süre daha yüzüne bakmam tekrar sanırım
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
pingi görebilme ve ayarlayabilme gerçekten şahane olmuş ama bazen 70e ayarlasan bile 100de oynadığın oluyor.
SwooshSwoosh
Üye
sanırım başka lobbylerle merge edince saçmalıyor arada, bir kere denk geldim ben de.
Codablack
Üye
Arkadaş bir ben miyim sürekli Ruslarla aynı lobby a düşen? Hayır, hack vs de değil bağlantıları sürekli kötü ya sen de lag oluyor ya onlar da. Oyunu Steam' dan aldım yani Key falan da almadım. %90 Ruslarla eşleşiyorum...
baypalbaypal
Üye
Allahını seven mousu parçalamadan üzerime düşen atı üzerimizden atmanın başka bi yolunu söylesin
Sığınak Sakini
Üye
Farenin sağ ve sol düğmesine aynı anda basılı tut. Zaten ekranda da yazıyor.
Üye

Arkadaş bir ben miyim sürekli Ruslarla aynı lobby a düşen? Hayır, hack vs de değil bağlantıları sürekli kötü ya sen de lag oluyor ya onlar da. Oyunu Steam' dan aldım yani Key falan da almadım. %90 Ruslarla eşleşiyorum...

Bende rus ve almanalarla oynuyorum genellikle, çok nadiren de fransız ve italyan.
Üye
Her biri 160MS Point, camo haricinde 3 adet farklı (EOD, red dot, ACOG) dürbün lensi ile geliyor.
PS3 ve PC için gelecek ay çıkacak.
Viper ve Dia De Muertos'u almayı düşünüyorum.
Spoiler:
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Youtube da videoları var daha detaylı bakmak isterseniz.
discussioncontroller