Call of Duty: Black Ops 2
aztek
Üye
onlar ne iğrenç kamuflaj desenleri öyle.
__skytalker____skytalker__
Üye
Bir de para ile satılıyorlar. Harbiden değişik.
MadaraEttinBeniMadar4MadaraEttinBeniMadar4
Üye
[video]
FarquesFarques
Üye
Adamlar satin almis bir de video cekmis sonra allah belani versin ea..
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
Herkes KDsini, calling cardını falan paylaşsın, canlandırın konuyu.
image
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
Yeni video,
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Farques dedi:

Adamlar satin almis bir de video cekmis sonra allah belani versin ea..

wat
BonecrusherBonecrusher
Üye
oyunda herkes atarlı oynuyor.

mesela daracık bir yerde düşmanla karşılaşıyorum, o başka yere gitme telaşında ben başka yere. tam burun burunayken farkediyoruz birbirimizi ve geri döneyim derken ölüyorum. killcam'den baktığımda, adam direk benim yanımdan geçerken mouse'u hiç sektirmeden tam olarak üstümde tutmayı başarmış, bunu farkediyorum. adam bir yandan diğer tarafa giderken bir yandan da mouse'u mükemmel şekilde çevirmiş.

bazıları beni çatır çatır öldürüyor iki kurşunda. ben 6-7 kurşun attığım kişiyi bile öldüremiyorum. adamlar nasıl bu kadar iyi oynuyor? hele bazıları 40 kill 3 death felan ile bitiriyor oyunu.

hayır tamam o kadar refleksim ve yeteneğim yok evyallah da, mouse kontrolleri çok rahatsız ediyor beni oyunda. sanki laglı bir oynanış varmış gibi geliyor. ben mouse'u çevirirken imleç belli bir süre sonra tepki veriyor. baktığında görülecek bir şey değil ama beni rahatsız ediyor bu. oynayışımı hantallaştırıyor, bu da yeteneklerimi geliştirmemi engelliyor. csgo denedim acaba pc'den felan mı diye, sanmıyorum, csgo'da gayet iyi tepki veriyor, düşündüğüm yere pat diye çevirebiliyorum.

bir de bu oyunda machinegun oynama tutorial'ı var mıdır ya? bir tane silah buldum aşık oldum. ama oynayamıyorum silahla bir türlü. cs'de ak47 varsa burda da smg'ler var. smg ile karşılaşınca yakın mesafeden pat diye ölüyorum. orta/uzak mesafeden gene halledemiyorum. aynı anda ateş etmeye başladığımızda smg'liler mutlaka öldürüyor beni. assault rifle kullananları bir ihtimal yenebiliyorum, ama onlarda da rapid fire felan varsa gene olmuyor.
hızlı ateş eden silahlar büyük bir avantaj oyunda. smg ile oynadığım zamanlar hep daha fazla killim oluyor. machinegun guide lazım bana.
kurtkapankurtkapan
Üye
oyundaki(cod) bi haritanın bi ucundan diğer ucuna en yüksek uzaklık 150m olduğu, ve ump ile bile(mw2) snipe yapılabildiği için elbette öyle. cod sonuçta =)

BonecrusherBonecrusher
Üye
hayır o değil bi de şu var. ne zaman birisine ateş etsem mutlaka arkamdan biri çıkıyor beni öldürüyor, ya da kafama killstreak yiyorum.

onun dışında şu da var. birisiyle karşılaştığım zaman sağa sola hareket ediyor, üstüne doğru tutsam bile hiç bir kurşun isabet etmiyor. aynı hareketleri ben yapıyorum ama sanki millet aimbot kullanırmış gibi hiç sekmeden tam üstümde tutuyor imleci.

nasıl bu kadar godmode oynuyor adamlar.
discussioncontroller