Call of Duty: Black Ops 2
kurtkapankurtkapan
Üye
bana da oluyor o bazen. bir de ilginç şekilde, her şey aynı anda olur. Kötü oynarım, karşı takım çok iyi oynar. aynı şekilde 4-5 defa ölürüm. saniyelik kasmalar olur, oyun takılır, adamı öldürürm, lagdan-pingden saymaz, ben ölürüm. suyum bitmiştir, diğer odalardan birielri seslenir vb. vb. sinir krizi, bağırmalar çağırmalar sonrasında. öyle zamanlarda "allah belamı veriyor şu an" diye düşünüyorum sdf.

bazen de(genellike çoğunlukla =P) oyunu domine ederim, board'un tepesinde olurum, bc2'de binanın şurasından girer, burasıdnan çıkarım ninja gibi, adamların önünden arkasından girerim. mw2'de haritanın her yerini koşarak(elimde ump) dolaşır, yine olup olmayacak yerleden girer, domine derim adamları. el alem de küfür eder hep sdf. senin dediğin godmodelardan olurum işte =D
AjiraAjira
Üye

hayır o değil bi de şu var. ne zaman birisine ateş etsem mutlaka arkamdan biri çıkıyor beni öldürüyor, ya da kafama killstreak yiyorum.

onun dışında şu da var. birisiyle karşılaştığım zaman sağa sola hareket ediyor, üstüne doğru tutsam bile hiç bir kurşun isabet etmiyor. aynı hareketleri ben yapıyorum ama sanki millet aimbot kullanırmış gibi hiç sekmeden tam üstümde tutuyor imleci.

nasıl bu kadar godmode oynuyor adamlar.

Öyle üst üste ölünce yapılacak en iyi şey adamı gördüğün anda ctrl ile yere yatmak. Bir elin sürekli ctrlde olsun, adamı gördüğün anda ctrlye bas ve yere yat, ctrlye bastığın anda da ateş et. Kafasına nişan almaya uğraşma, sadece ateş et. Muhtemelen ölecektir.
SwooshSwoosh
Üye
an94(ya da m27) + suppressor + quickdraw handle
ghost + toughness + extreme conditioning + dexterity

settingiyle oynayıp, çok harala gürele değil de biraz sakin, özellikle takım arkadaşlarının olmadığı yerlere gidip, haritalardaki flank noktalarını bulup oralardan adamlara dalmayı deneyebilirsin. cod yüz yüze savaşlarda çok güvenilmez olabiliyor o yüzden pek göz önünde olmadan ilerleyip aggressive camping (sürekli bir coverın arkasında kalarak hareket etmek yani) yapmak çok daha etkili oluyor.

küçük haritalarda herhangi bir smg + laser + long barrel + supp. ile de hiç ads yapmadan harikalar da yaratabilirsin aynı şekilde
BonecrusherBonecrusher
Üye
yok benim sorduğum soru o değildi. zaten smg ile baya yardırarak oynuyorum, herkes de öyle yapıyor gerçi.
BonecrusherBonecrusher
Üye
bu arada HAMR yerine SCAR kullandım. Kill oranım 2 katı arttı. İyi de ben HAMR kullanmak istiyorum ya :(
PiyanistPiyanist
Üye
Askerden dönmenin verdiği gazla gittim aldım oyun xboxa.Almaz olaydım.CoD2'den beri cod oynuyorum,bu derece laglı olanını görmedim.Lag katlanabilinecek boyutta değil.Hatta oyunu oynatmayacak kadar kötü çoğu zaman.Matchmaking sistemi rezalet.Oyun bulması 10 dakikayı buluyor,çıktığın lobiye tekrar tekrar ve tekrar atıyor,50 defa çıksan,aynı lobye 50 defa atıyor.Araplarla,ruslarla oynuyorsunuz oyunu.Bugüne kadar hiç bir cod oyununda böyle birşeyle karşılaşmamıştım.
Sniper silahları rahatsızlık verecek düzeyde güçlü.Ayak başparmağından vurulsanız dahi ilk atışta ölüyorsunuz.Hit detection sistemi gelmiş geçmiş en kötüsü.Adam sizin 8 metre yanınıza ateş etse dahi ölüyorsunuz.Adamı tırnağından vursanız ölüyor,çoğu zaman kafasından vurunca ölmeden sizi öldürüyor.Target finder diye müthiş birşey koymuşlar ki Mw2'deki noob tube kadar sinir etti beni.Ghost perki alsanız hardlinedan vazgeçiceksiniz hardlinesız bu bağlantılarla scorestreak yapmak imkansız... Oyunda denge namına hiç birşey kalmamış.
Oyunu almayan şanslı azınlıktaysanız,verilen saçma sapan puanlara felan aldırmayın,oyunu sırf multisi için alacaksanız,bağlantınız adsl ise kesinlikle oyundan uzak durun.Newyork'un bağrında yaşayan adam bile lagdan oynayamıyorum diyor,youtubeda black ops2 lag diye aratın,blops2 hit detection diye aratın çıkan videolar rezilliğin belgesi.
LovermanLoverman
Üye
Youtube'daki videoyu sen mi yaptın?
Sen yaptıysan niye nigga ingilizcesi?
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Amma dandik bi oyun olmuş lan bu :S

Daha yeni başladım oynamaya ama en kötü Call of duty oyunu bu herhalde. Multisine henüz girmedim ama single player rezalet gidiyor.
discussioncontroller