World of Warcraft : Mists of Pandaria
dodgerdodger
Üye
Kısa bir süre önce Blizzard'ın "Mists of Pandaria" 'yı tescilli markası haline getirdiği ortaya çıktı. Bundan önceki genişleme paketleri de benzer işlemlerden geçerken önceden yakalandığı için doğru olma olasılığı fazla. Ortada 1 Nisan gibi bir sebepleri de yok.

İsmindende anlaşılacağı üzere olay Pandarianları çevresinde geçecek.

Panderian nedir ?

Aha;

Spoiler:
image

Ekşi'de birisi Sunwell'i tekrar canlandırabilecek üç gemden biri bunlarda diye yazmış. Oradan bir Sunwell olayı daha patlatabilir Blizzard.

Başta şaşırtıcı olsa da beklenmeyen bir hareket olur bu expansion. Herkes Emerald Dream falan bekliyordu :F

not: Başlığı da parsellerim böyle ;P

not: Paket resmileşirse soru işaretini kaldırırım. Dokunmayın bana!

http://www.mmo-champion.com/content/2399-Mists-of-Pandaria

For the record, the international codes 009 and 041 only seems to appear on Blizzard's online games trademarks. This isn't a book or anything like that. It appears incredibly likely based on previous trademarks obtained by Blizzard that this is the next expansion.

hadicanımoradan
Üye
shutupandtakemymoney.jpeg

Sunwell demişsin. Eğer Burning Legion gelipte "Lol Azeroth gg xD" derse ya da Dreadlord falan görürsem kusacam.

Ama büyük ihtimalle haritanın sağ tarafında bir ada çıkacak uzakdoğu temasında olacak bu paket.

Pandarienlar bildiğim kadarıyla barışçıl bir ırktı onlara karşı savaşmayız.
dodgerdodger
Üye
Neutral olup belli bir noktada horde ve alliance arasında seçim yaptırabilirler oyunculara?
MonthiusMonthius
Üye
Pandaria'da en olası düşman olarak benim de aklıma Burning Legion geliyor açıkçası. Emerald Dream'i henüz pek beklemiyorduk bu arada, kitapta Emerald Nightmare'in icabına daha yeni baktılar sayılır, daha tekrar büyümesi lazım olayların orada. BlizzCon'da ortaya çıkar yeni paket diyordum, şimdiden ayak seslerini duymaya başladık bile sanırım. :P
dodgerdodger
Üye
Kitapları takip etmiyorum ben :/

Emerald Dream'in olmayacağı ordan belli dedin, Pandaria ile ilgili birşeyler geçmiş miydi?
MonthiusMonthius
Üye

Kitapları takip etmiyorum ben :/

Emerald Dream'in olmayacağı ordan belli dedin, Pandaria ile ilgili birşeyler geçmiş miydi?

Yok, Pandaria'yla ilgili bir şey geçmedi henüz hiç bir kitapta.
TRN
Üye
Bildiğim kadarıyla (En azından duyduğum) WoW'da bir veya iki yerde geçiyor pandalarımız. Bunun hakkında beyin fırtınası istiyorsanız buyrun upuzun bir video. :P

*PS: Takip*
MonthiusMonthius
Üye

Bildiğim kadarıyla (En azından duyduğum) WoW'da bir veya iki yerde geçiyor pandalarımız. Bunun hakkında beyin fırtınası istiyorsanız buyrun upuzun bir video. :P

*PS: Takip*

WoW'da geçiyor, hatta questi vardı Barrens'ta. Chen'in içki fıçısıyla ilgili. Kitaplarda Pandarenlerle ilgili bir şey yok ama. :P
dodgerdodger
Üye
İlk şu parayla sattıkları Pet zamanı duymuştum ben. Merak edipte gelmişine geçmişine bakmadım pandaların. :/
Dan DirikDan Dirik
Üye
Pandaren = Samwise'dı işte vakti zamanında :D

Sonra çok sevilince yazdılar arkaplanlarını. Şimdi expansion olma ihtimalleri var. Vay anasını
alph
Üye
abi yapmayın, ben hala Blizzard troll'lüyor demek istiyorum ki lütfen öyle olsun,, eyvallah war3'de de vardı Pandaren, ama yok artık expansion da olmasın bi zahmet,, Pandaria'dan sonraki ek paket de My little Pony goes Berserk ^o^ mi olacak
discussioncontroller