World of Warcraft : Mists of Pandaria
Random WoW Player
Üye
Method 25man HC Zor'lok WF kill'ini alıyor! GZ
SamsonSamson
Üye
>Melee DPS in MoP

>Rogues in MoP
FarquesFarques
Üye

SS'deki dalgalar Cata'da, Blackrock içindeki bi bossta daha vardı. Onu yapan bunu da yapar herhalde. Atramades miydi ne?

ek: zaten lk hc'yi yapmış birisi yukarıdaki dalgalarda fazla zorlanmaz herhalde :P

Onda tek halka yavas yava hareket ederek bize geliyor; saga veya sola giderek kaciyorduk. Bunda bi' 50 tane halka var.
Random WoW Player
Üye
İki defa hotfix yiyip 4-5 farklı mekanik nerf'lendikten sonra guild'ler Zor'lok'u geçer oldu ve sonraki dört boss bir gecede geçildi. 5/6hc yapan iki guild var; Blood Legion ve Method. Yine bir EU vs US durumu var :) Çok heyecanlı...
Random WoW Player
Üye
Uzun süreden sonra ilk defa Blood Legion ile US bi World First almuş oldu bu arada Shek'zeer'de. Hafta boyunca adamlarla kendi kendime çok dalga geçtim, WF yarışlarında sürekli ilk 3-5'te yer alıp hiç kazanamamak adamları resmen t...icle malzemesi yapmıştı :) Ağır nerdgasm videoları gelir yakında...
dodgerdodger
Üye
5.1 yarın geliyor.

\o/
SamsonSamson
Üye

5.1 yarın geliyor.

\o/

Twitter'da biri 2 ayı var dememiş miydi?
dodgerdodger
Üye
Hayır. "MoP çıkışından itibaren 2 ay içinde" yazıyordu orada. Zaman aralığına uyan ilk günde patch geliyor.

http://www.wowhead.com/news=208454/5-1-ptr-legendary-and-faction-quests
SamsonSamson
Üye
Daha adam gibi raidlere başlayamadan geldi Patch.

Neyse Pet battle kasayım az daha.
FarquesFarques
Üye
Pet Battle nasil olmus arkadaslar, sevdiniz mi? Insanlarin dedigi gibi pokemon mu yoksa? Oynanis vidyolarini izledim bana guzel gozuktu.
discussioncontroller