World of Warcraft : Mists of Pandaria
Blight
Üye
Hem insanların hem yapımcıların dediği gibi pokemon.
dodgerdodger
Üye
Aslında aklımızdaki Pokemon oyunu ile aynı. Hani dünyayı dolaşıp, değişik pokemonlar yakalamak vs. İleride belki gym tarzı şeyler eklenebilir.

Normal GB'deki pokemon oyunlarından farkı karakterler. Sistem aynı fakat eşya kullanımı yok sanırım.
QuendarthQuendarth
Mod
Karşılaşmalar Pokemon'daki gibi sıra tabanlı mı?
Blight
Üye
Evet. 6 pokuman yerin 3 tane dövüştürüyoruz aynı anda sadece. Bir de dodger'ın dediği gibi eşya kullanımı yok.
SamsonSamson
Üye
Pet Battle gayet güzel olmuş.
Gabriel Angelos
Üye
Dün gece guildce ICC 25-HC'de LK'ya yardırırken 3 tane pandanın Lich King'e tekme tokat girdiğini gördüm,sonra dedim lore bitmiş arkadaş
SamsonSamson
Üye
Death Knightların Lich King'ten kurtulup Outland'e gitmesiyle lore bozuldu zaten. Hala düzeltemediler oraları. Hele Cata'dan sonra iyice saçma bir hal aldı...
Gabriel Angelos
Üye
65'ten başlaması lazım DK'ların,68'de Arthas'a ihanet edip Borean Tundra veya Howling Fjord'a gitmeleri lazım(Horde ve Ally olarak).Düzeltilir umarım ama lore zaten Blizzard'ın oyuncağı haline geldi.Warcraft 4 çıksın diyorlarda çıksa hangi hikayeyi temel alıcak?En azından SC ve Diablo'yu lore olarak bitirmediler.
SamsonSamson
Üye
Metzen fixleyecez dedi oraları ama fixleneceğini sanmıyorum. Lore olarak en son bi Med'an vardı bakalım oyuna sokacaklar mı onu...
BiqBossBiqBoss
Üye
MoP indirime girmiş 50 tl olarak gösteriyor battl.net te. Daha uygun bildiğiniz bir yer var mı yoksa en iyi fiyat bu mudur?
discussioncontroller