Oyungezer Online Hataları Takip Konusu
acdervisacdervis
Mod
Bu konuda ilk mesaj altında bulduğunuz tüm hataları belgelemeyi, geliştiricilerimize feedback ulaştırmayı, ve düzeltilen sorunları işaretlemeyi planlıyorum. Her türlü hatayı mümkün olduğunda açık bir şekilde belirtirseniz müteşekkür olurum. Hata bildirirken tarayıcınız vb şeyleri de belirtmeyi unutmayın.

Düzeltilenler

Hatalar
Forumda bir resme tıklandığında Lightbox düzgün çalışmıyor.
Bazen bölüm seçilmesine rağmen yeni konular en üst bölümde(Duyurular) açılıyor.
Son Ziyaretimden Bu Yana seçeneğinde bir sorun var gibi. Mesela şu an bakıyorum, 20:48'den beri mesaj atılan başlıklar görünüyor orada.
SQL hataları: http://i.imgur.com/w0HY5.jpg http://i.imgur.com/xdJY9.jpg

Eklenmesi İstenen Özellikler
Kullanıcılar için konulara anket özelliği
Mesajlar arası 60s limiti çok uzun, bu hafta farkettim herkese ÖM atarken. OGZ Oyun Kulübü konusu için.
acdervisacdervis
Mod
Ne olur ne olmaz rezerve
deathly hallowdeathly hallow
Üye
"n Yeni Mesaj" doğru çalışmıyor.

Firefox
QuendarthQuendarth
Mod
Son Gönderilen Mesajlar bölümünde gösterilen başlıklar tutarsız. Bazen okumadığım çok sayıda başlık olsa bile sadece son mesaj atılan 7-8 başlık görünüyor. Bazen ise okumadıklarımın hepsi görünüyor.
Lama!as
Üye
Yukarıda "Son Ziyaretimden Bu Yana" seçeneği aktif olduğu için. Onu siz ayarlayabiliyorsunuz.
QuendarthQuendarth
Mod
Evet onu yıl yapınca çok daha fazla mesaj görünmeye başladı. Ama yine de Son Ziyaretimden Bu Yana seçeneğinde bir sorun var gibi. Mesela şu an bakıyorum, 20:48'den beri mesaj atılan başlıklar görünüyor orada. Halbuki foruma 20:48'den çok daha önce girmiştim ve o arada atılan ama okumadığım mesajları göremiyorum.
acdervisacdervis
Mod

"n Yeni Mesaj" doğru çalışmıyor.

Firefox

Anlamadım bunu.
hadicanımoradan
Üye
Yeni mesaj yazılan konuların yanındaki yeşil parantezden bahsediyor sanırım. 37 yeni mesaj yazıyor fakat konuda 10 yeni mesaj oluyor.
SnakeSnake
Üye
AdramelechAdramelech
Üye
Takkip.
sultan ısultan ı
Üye
Ciddi sorun var

Mesaj eklemede
yeni gülen yüzler tam kadro var ama büyük harf ,renk satırı yok.

IE9 uyumluluk görünümü tıklanınca
gülen yüzler tek satır oluyor , kalanı görünmüyor , büyük harf ve renk satırı cıkıyor ama rekge tıklayınca
tüm renkler yok (satır uzamış ve kayıp)
ayrıca Uyumluluk Görünümünde EKLE İPTAL dügmeleri yok .

IE9 dan başka tarayıcı kullanma tavsiyesi kabul edilemez bir tavsiyedir.
discussioncontroller