Oyungezer Online Hataları Takip Konusu
PiranhaPiranha
Üye

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
İki gündür beyaz bi sayfa eşliğinde bu hatayı alıyorum ve tamamen rastgele olarak beliriyo. Ben de mi acaba sorun?

Son bir haftadır ara ara bazen forum kitleniyor düşüyor uzun bir süre bağlanamıyorsun. sanırım OGZ site ve Forum arasında da bir takım çakışmalar mı var nedir. Ha ayrıca Forum hataları server sorunları hata mesajları yeniden başladı hayırdır işallah :D
nemesisdarkman
Üye
Konu açacağım ama ''tekrarlanmış mesaj yok sayıldı'' diyor anlamadım hiçbir şey?
Teselecta
Üye
Profil sayfamda mesajlara bakmak istiyorum grup sayfası açılıyor, profil resmini değiştirmeye tıkladım yine grup sayfası... Nedir bu?
kral julienkral julien
Üye
Alt kısımda da bi grup uyducu ve tv'ci reklamı dolu. Birleşip de hackledilermi nedir asdf. Ha burdan uyducu lara sesleniyorum, size iş yaptıracağım varsa da artık yaptırmam layn :glasses2: . Reklamlardan bir örnek...
Spoiler:
UYDUCU (0532) 392 81 98 TEL 0212 451 5447 UYDUCU SERVİS SATIŞ KURULUM
UyduCu Anten Servisi kamera güvenlik ses dvr alarm sistemleri Uydu anTen Kurulum aYaR serVisi elektrik elektronik minix full hd DreamBox Hd Uydu servisi ccam serwer lnb kablo malzeme Next Nextstar Satış Ve Kurulum Servisi uydualıcıları cihazları D smart Uydu Cihaz Satış Ve Montaj serVisi teknik onarım bakım İstanbuL uydu Anten Çanak Servisi uyducu antenci çanakcı İstanbul tüm Bölgelerine aRaçLa servisiMiz Mevcuttur.satış Merkezi Bina Uydu Sistemleri KurulumLarı kablolu tv fiyat Tek Çanak anten Montaj Çift Çanak aNten Montaj fiyatlar Tek ÇANAK üzerinden Dört Uydu BuLma apaRat Kurulum Mdu Dreambox ayaRları yaPılmakta şifre kumandacı Uydu aNten ayarı Uydu arıza servisi DreamBox server yükleme yazılım atma toplu konutlara uydu sistemleri kurulum Uydu cihaz çeşitleri çoklu uydu service satellite Nextstar D sMart NEXTSTAR SUNNY GOLMASTER HD SEOUL BOTECH YUMATU NEXT DREAMBOX TV DIGITÜRK DSMARTHD SATIŞI UYDU AtLanta Hdbox diamond SUNNY DIGILINE BOTEC DREMBOX HD YU MA TU SEOUL HDTV TÜM UYDU MARKALAR LCD LED PLAZMA MONTAJ KURULUMU
Mister NoseMister Nose
Üye
Forumun yetkiliye raporla zımbırtısı çalışmıyor mu? Eğer çalışmıyorsa boşuboşuna çöreksi raporlayıp zaman kaybetmeyeyim.
OneInchManOneInchMan
Üye
yeni siteye geçildiğinden beri çalışmıyor
JerryJerry
Üye
Malesef çalışmıyor. Ters bir durumda özelden ulaşırsanız seviniriz :)
discussioncontroller