Oyungezer Online Hataları Takip Konusu
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Site yazılımını nasıl taşıdığının önemi çok büyük. Demek evi taşırken bir kaç eşyayı kırdın.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

Site yazılımını nasıl taşıdığının önemi çok büyük. Demek evi taşırken bir kaç eşyayı kırdın.

Dayanamadım. =D
MadaraEttinBeniMadar4MadaraEttinBeniMadar4
Üye

Warning: utf8_to_unicode: Illegal sequence identifier in UTF-8 at byte 0 in /home/seti/public_html/libraries/phputf8/utils/unicode.php on line 110

Warning: utf8_to_unicode: Illegal sequence identifier in UTF-8 at byte 0 in /home/seti/public_html/libraries/phputf8/utils/unicode.php on line 110

Direk bu sayfada en başta çıktı hata.

Asdfasfd bu hata şu anda bu konunun başında mevcut. Bulaşıcı mı ne salgın başladı yakında bütün internette bu satırları göreceğiz.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Kapalı parantez ve Türkçe karakter ikilisinin olduğu her yerde o hata da doğuyor. Örnek: []
epic_dogepic_dog
Üye

Kutuya koymadan önce gazete ile sardım.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Demek gazete yeterli olmamış. Belki de eşyaları yeni eve yerleştirken kırdın? Ya da eski eşyalar yeni eve uygun değildirler artık.
kurtkapankurtkapan
Üye
Baloncuklu naylon kullanıcaktın abi.Naptın!
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Ehehe. :P
epic_dogepic_dog
Üye
Sonunda hatanın kaynağını buldum.
Serverda bir ayar yapmam lazım.
Serverı ben kurmadığımdan farketmem zaman aldı.
Belki kısa bir kesinti olur.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Ne gibi bir hata?
discussioncontroller