World Of Tanks
kurtkapankurtkapan
Üye
buradan yazayım yau

epey uzun zaman üzerine tekrar başladım warshipse

tier 4 jap cruiserim kumayla yardırıyorum dün geceden beri.

alman bbleri geldi son güncellemeyle

şunu atayım da gaza getireyim
ONE SHOT BIATCH! british high seas power supreme my ass

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Orayı bırak da warthunder'a gel bu tarafa da gemiler geldi.
Gabriel Angelos
Üye
rus gemileri eziyordur yav
RedBeardRedBeard
Üye
Daha gelmedi gemiler ama closed betaya girecek.

O devirler geçti ya. Havada Japon, Alman ve İngiliz dayağı yiyor Ruslar 1-2 istisna uçak harici. Tanklarda Alman dayağı yiyor, üst tierde M60 ile Abd dayağı yiyor. Öyle ki adamların üst tierde en iş yapan tankı bir Spaa. :D
kurtkapankurtkapan
Üye

Orayı bırak da warthunder'a gel bu tarafa da gemiler geldi.

ya gelicektim bi anda canım wows çekti. kota da bitmişti zaten 1,5 günde anca indi. wotun güncellemesi vardı imkan yok inmez : (

Amenquiver
Mod
İngilizler ne ara dayak atmaya başladı ya.

Benim 4 5 arkadaşım İngiliz başladık diye oyunu bıraktı, çok zayıftı early game'leri. Özellikle Yak'lara karşı.
RedBeardRedBeard
Üye
Ab'de Rus araçları kuvvetli fakat ağacın geneli Rus uçaklarından kuvvetli. Rb'de takım çok saçma değilse rahat oynuyorsun. Nerf yedi bi de Yak3'ler falan.

Ab'de topu olan uçaklar her türlü avantajlı. Early'de anca 7.7mm var spit ve hurricane'lerde, 20mm'e geçince 2-3 hit yetiyor Rusları almak için.

Rb'de her türlü üstünler zaten. Jet konusunda da elleri kuvvetli artık Hunter var, bazı jetlerine BR indirimi geldi falan.
kurtkapankurtkapan
Üye
geçen canım çekti başladım tekrar

jgpz4 vardı bayağıdır. sonunda jagdpanther yaptım onu. t25/2yle beraber 2 tane t7 td'm oldu.
vk36yı tiger, kv85i is yapıcam şimdi ama çok üşeniyorum
kurtkapankurtkapan
Üye
wowsa da geçen bi kısa girdim gerçi yine update geldi indirmek lazım

onda da alman bb ve japon dd kasıyorum. t5 königle t5 furutaka var. furutaka benim bebeğim. vurması da kaçması da harika
xsafa
Üye
image

harika bir oyun
discussioncontroller