World Of Tanks
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Bu yeni çıkan world of warships nasıl birşeydir deneyen var mı?

Çok mu para bağımlısı bu oyun? Yoksa gercek para harcamadan da gelişip iyi kötü oynanabiliyor mu?
RedBeardRedBeard
Üye
Buna hiç bulaşma abi, War Thunder var, ona bak eğer görmediysen falan.
kurtkapankurtkapan
Üye
warships cidden çok güzel gözüküyor. hala betada değil mi ama?

war thunder başka warships başka

win to pay olsa da wot'un tankları hala çok daha iyi war thunder'dan

Beğenenler: SmoKiNg ACE

RedBeardRedBeard
Üye
WoT diye gördüm yav, noluyorsa sabah akşam dota 2 maçları izlemekten şapşiğe döndümdsf.

WoT'un tankları nasıl daha iyi yav? Bildiğin bias var WoT'ta, belirli tanklar, diğer tanklardan çok daha üstün. Tank ve millet sayısı az olsa da tank oyunu olarak WT döver bence. Hp barı var başta yav, oynanılmaz WoT bence.
SYSCLEANER
Mod
World of warship oynuyorum güzel oyun ama gemi dinamikleri çok tuhaf mesela japon DD leri Minekaze den sonra kanser ediyor... :( BB ler shotgun takılmış sniper gibiler vurmak gerçekten şans işi vursan zırhı delemiyorsun falan filan...

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

World of warship oynuyorum güzel oyun ama gemi dinamikleri çok tuhaf mesela japon DD leri Minekaze den sonra kanser ediyor... :( BB ler shotgun takılmış sniper gibiler vurmak gerçekten şans işi vursan zırhı delemiyorsun falan filan...

Peki para sistemi nasıl? Direk pay to win mi? Yoksa para harcamadan da eglenebiliyor musun?

İnternet baglantı kaliten ne kadar etkiliyor? Aşırı lag magduru olan var mı?

Videoları izledim baya eglenceli oyun gibi duruyor. Grafikler yeterli seviyede ve oyun dinamikleri de en azından kendini buyuk savaş gemisi kullanıyor olma duygusunu az cok veriyor gibi geldi, tabii arcade olarak, sonuçta benim similasyon deneyimi yaşama beklentim yok bu oyundan.
ElladanElladan
Üye
Ben açık beta başladığından beri oynuyorum, gayet eğlenceli bir oyun. Zevk almak için para bayılmaya da gerek yok. Adam koskoca bir gemi almış olsun 30 Euro verip, sen küçücük destroyerinle üç dört torpil gömünce batıp gidiyor abi. Lag bazen sorun oluyor, çünkü ssen ateş ediyorsun adamın önüne doğru ama adam orada değil falan. Ama öyle çok kötü de değil, her zaman olmuyor. Bence en azından deneme değer.

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Elladan dedi:

Ben açık beta başladığından beri oynuyorum, gayet eğlenceli bir oyun. Zevk almak için para bayılmaya da gerek yok. Adam koskoca bir gemi almış olsun 30 Euro verip, sen küçücük destroyerinle üç dört torpil gömünce batıp gidiyor abi. Lag bazen sorun oluyor, çünkü ssen ateş ediyorsun adamın önüne doğru ama adam orada değil falan. Ama öyle çok kötü de değil, her zaman olmuyor. Bence en azından deneme değer.

Süper. Bu yorum beklediğim yorum da, hemen başlıyorum oyuna. Gerçi hemen dediğim de şimdi yıllık izine çıkıyorum biraz kafa dinliycem 2 hafta yokum dönüşte başlarım. Oyundaki İD yi paylaşırım grup takılmak isteyen olursa haber verir.
SYSCLEANER
Mod

Peki para sistemi nasıl? Direk pay to win mi? Yoksa para harcamadan da eglenebiliyor musun?

İnternet baglantı kaliten ne kadar etkiliyor? Aşırı lag magduru olan var mı?

Videoları izledim baya eglenceli oyun gibi duruyor. Grafikler yeterli seviyede ve oyun dinamikleri de en azından kendini buyuk savaş gemisi kullanıyor olma duygusunu az cok veriyor gibi geldi, tabii arcade olarak, sonuçta benim similasyon deneyimi yaşama beklentim yok bu oyundan.

Lag sorunu yaşamadım ha tabi ben kablo.net 50m/bit kullanıyorum onunla alakalı olabilri...

İlk üyelik için key aramaktan bıkıp para vererek üye oldum halen onu yiyorum ama level v den sonra para kazanmak zorlaşıyor...

Bu oyunu sevdim çünkü ne tam similasyon nede tam gaz archade ikisini arasında güzel bir çizgisi var. Düzgün bir mantık çerçevesinde gelişiyor savaşlar...Tabi yanınız da oynayanlar ne yaptığını biliyor ise...
SYSCLEANER
Mod
Oyun betadan çıktı bu arada arkadaşlar tier V ye kadar çok da eylenceli gidiyor ama ondan sonraki seviyelere geçmek için gereken XP imkansız gibi...
discussioncontroller