Pandæmonium II - Mist & Moon - Oyun Bitti
QuendarthQuendarth
Mod
Eee Galadriel'in rolü neymiş?

Bu arada tolgaxp'yi lanetleme sebebimi açıklayayım. Amacım avcıyı lanetlemekti. Çünkü beni öldüreceğini biliyordum ve bir tur sonra da olsa intikam almak istiyordum. tolgaxp de sürekli ciddi ve oyunu kazanmaya istekli bir imaj sergiliyordu. Avcı da benzer davranış gösterdiği için tolgaxp'nin avcı olabileceğini düşündüm. Ayrıca dün okültistin avcıya karşı kendini koruyamadığına dair yaptığı yorum da avcı olabileceğini düşündürttü.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
O değil de deathlyhallow'u döndürmeye çalışmasam bayağı giderdim lan :D
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Galadriel
Üye
Oyundaymışım.
nester
Üye
oylamanın bitiminden 9 dk sonra( eet adra sağolsun kabul etti bu oyu) quendarth'a atıığım oy sayesinde galadriel hayatta
Galadriel
Üye
Teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Yalnız şöyle bir durum da var sen demonsun be nester.
nester
Üye
abi benim demon oduğumu gösteren bir tane kanıt var mı? Avcının kimliğini o 2 kişinin gizemini çözmek için istemiştim ama sen de söylemedin zaten. o değil de aramızda hala bir demon olduğunu düşünüyorum ben
QuendarthQuendarth
Mod

oylamanın bitiminden 9 dk sonra( eet adra sağolsun kabul etti bu oyu) quendarth'a atıığım oy sayesinde galadriel hayatta

Ondan olsa simultane olurdu.
SnakeSnake
Üye

o değil de aramızda hala bir demon olduğunu düşünüyorum ben

hadi canım oradan :F
Galadriel
Üye
Akşam burada olamayabilirm onun için şimdiden oyumu veriyorum her ihtimale karşılık. Bu turdan sonra oyun bitebilir diye düşünüyorum ve eğer bulgularımız doğruysa ve eğer yine arkalarda Game Of Thrones dönmüyorsa oyum demona gidiyor.

LİNÇ: Audio
discussioncontroller