Pandæmonium II - Mist & Moon - Oyun Bitti
cemreserpal
Üye
Üsttekiyle aynı.
Aileden birinin tanıdığının oğlunun sünnetinin yemeğinde olacağım 8 civarı, ne zaman döneceğim, bilgisayarı açabilir miyim o sıralarda bilmediğimden, şimdi atmak lazım.
Ortaya çıkanlar ve söylenenler doğru ise, ortada dönen oyunlar bu turda ortaya çıkacak.

Linç: Audio

Edit: Üst dedim, bir sonraki sayfaya geçtik. Troll forum.
Bir önceki sayfanın en altıyla aynı o zaman.
nester
Üye

o değil de aramızda hala bir demon olduğunu düşünüyorum ben

hadi ya? :F

Adra olmayabilir demişti ya onun için söyledim :)
SnakeSnake
Üye
ohooo Adra daha neler neler dedi de ehm neyse...

o değil Audio gg oldu emenike. iyi oyun çevirdiniz köftehorlar siziiii :F
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
cemreserpal
Üye
Kem kümlerden çıkardığım doğruysa, fena oyunlar dönmüş, evet.

Üste: Seninkiler değil. Merak etme.
tolgaxp
Üye
Avcının artık sivilden farkı olmadığına göre ve oyuna son katkım olmasından dolayı yazmakta herhangi bir sorun görmüyorum. Ben oyunun başından beri sivilim.
nester
Üye
tolga sivil
cemre sivil
nester sivil
galadriel avcı
audio demon???

üzgünüm audio ama bizi kandırmışsın gibi gözüküyor taratma mevzusu da seninle deathly hallow arasındaki bir şey olabilir(mesela deathly seni taramıştır ama kurtlar anlamasın diye oraya audio sivil yazmıştır)
Senin demon olduğundan şüphelenmemin sebeplerini yazayım hemen.

Önce ki turlarda kurtlar linç ettikten sonra aniden hiçbir sebep yokken seni dönüştürmüşler diye bana saldırdın ama kimse bunu ciddiye almadı ve sen bundan sonra okülistin seni lanetlemesini istedin ki şunu biliyordun:
"Ölen oyuncu Kurtadam veya Okültist ise lanetleme gücünü geri kazanır. Eğer demon ise okültist ölür."
yani seninde anlayacağın gibi demon çıksan da çıkmasan da gitmen hepimiz için iyi olcak riske girmektense.

üzgünüm audio...
Linç: Audiodragon
not: umarım fail olmam :)
AdramelechAdramelech
Üye
Tur 10'da bitiyor.
XFire1994
Üye
Burayı rezerve ediyorum, tur bittikten sonra bol bol sövücem size buradan ._.
tolgaxp
Üye
Linç: Audiodragon

Elindeki bilgiler ile Galadriel'in avcı olduğunu biliyor olması gerekirdi. nester'den de şüpheleniyordum fakat Galadriel'in demon yeteneği ile gitmesini ortadan kaldırmak istedim.
discussioncontroller