Pandæmonium II - Mist & Moon - Oyun Bitti
AdramelechAdramelech
Üye
Açıkçası çok acayip bir oyun oldu. Keşke daha heyecanlı oynansaydı, son turlar neredeyse ölüydü. ^^

Ancak oynayanlara teşekkür ediyorum. Demon'un kazanacağına inanılmaz inançlıydım. Çok iyi oynadı Audio; oyunu sonuna götürmek dışında tam bir demon gibiydi.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Galadriel
Üye
Yalnız herkese açıklamam gereken bir Uther vakası var ki bunu bir borç biliyorum. Zaten o kadar küfrü yedikten sonra açıklamamak olmaz. ^^

O turun en başlarında 'Avcı onu vursun biz de kurttur demondur birilerini götürürüz zaten.' muhabbetleri dönüyordu. Tam ben en son bunları okuyup kapattıktan sonra da modemim bozuldu. Köyde olduğum için başka bir yerden de bağlanıp göz gezdiremedim. Son çare olarak Sonador'u aradım ki böyle böyle bir durum var. Sen iyisi mi Uther'ı da vurduğumu söyle zira en son o konuşuluyordu. Anlayamadığım olay bu kadar dikkat çekici şey varken nasıl farkedemedi kötüler bu durumu. Sonador'un oradaki mesajı bile şüphelenmeye yeterdi. Gerçi Audio şüphelendi sanıyorum ama ben bana ibrenin dönmediğini anladığım andan beri kendimi iyice sivil göstermek için çırpınmaya başladım. Dikkat ettiyseniz 'Nasıl yani, şimdi ne oldu, kim öldü ki?' tarzı soruları ısrarla sordum ki bilinçaltınıza sivilliğim yerleşsin aradan yırtayım. Ki gördüğüm kadarıyla bir nebze de başarılı oldum.

Audio'dan da ilk turun sonundan itibaren şüphelenmeye başladım. Zira -burayı takip ediyorsa beni affetsin- bayonetverss'e saldırmam tamamen taktik amaçlı ve kurtların gözünde kötü oynayan sivil imajı bırakmak içindi. Benim aynı şekilde saldırdığım yanlış taraflara Audio da basit bahanelerle saldırınca çok işkillenmiştim. ^^
XFire1994
Üye
En çok Audionun kahinle nasıl işbirliği yaptığını merak ediyorum, şu bahsettiğin hikayeyi anlatmaya başlasan iyi olacak =P

Bir de Audio tek başına oyunu bu noktaya getirdiyse kurtlarla işbirliği yapması tam bitirirdi herhalde =D
[Deleted User]
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Senin linç edilmende büyük bir payım var yalnız. Anlamıştım beni yedirdiğini ^^

Game of Thrones gibi oldu dediydi Galadriel. Aynen öyle oldu :side:
stabilostabilo
Üye
Höeh. Audio god tier lan, yapıcak bi şey yok. Sonra ağlıyo bana tecrübeli diyosunuz da hemen ölüyorum diye, BU NE OLM? Zaten üzülmüştüm erken öldüm diye, bi de bu kadar aksiyonu kaçırmışım. Gerçi sivil olarak beni aranıza alır mıydınız bilmiyorum da... =P Neyse, GG. Cidden güzel bir oyun oldu.
Fighter
Üye

Bir de Fighter'ın kurtadam olduğunu öğrendim bu turda.

Ben de bir dakika geç kaldım sanıyordum. Dönüştürmeyi amaçtan çok araç olarak gördüm ben ya. Zaten geçen oyunda da ilk tur seni yiyecektim, stabilo tuttu, oyunun zevki kaçmasın diye. =)
cemreserpal
Üye
ITT= YALANLAR. KUYRUKLU YALANLAR.

Yalnız heyo, kazandım asdfda.
[Deleted User]
discussioncontroller