Drakensang Online
deddodeddo
Üye
http://en.drakensang-online.com/?aid=2365&aig=481&aip=ds_opened_beta&acm=821

Acik betasi basladi. Videolar pek bir yakisikli, denemekte fayda var.
RelentlessRelentless
Üye
Denenmeli.
RaideN
Üye
Aaa konusu mu varmış bunun =D

2-3 gündür oynuyorum. İlk başta bunu "nereden download ediyoruz yahu?" diye düşündüm, sonradan bir baktım browser üzerinden oynanıyor, şaşırmıştım :D

İlk başlarda günde yarım saat 1 saat takılırım sıkıldıkça diye başlamıştım ama oldukça sardı oyun. Oynanışı çok zevkli bir kere. Diablo gibi. Grafikler de güzel (tam ekran oynarken ayarlardan fullscreen scaling'i kapayın). 21 level DragonKnight'ım var avrupa serverında. Nickim Metalwrath. Oyuna girerseniz buluşabiliriz =)

Oyun daha open betaya bile yeni geçtiği için içerik olarak çok fazla eksik var. Bir kere oyun boyunca göreceğiniz monster çeşiti 10'u geçmez. Hepsi aynı monsterın farklı renk ve farklı levellısı =D Sadece 2 tane class var. Her class'ın sadece 5 skilli var. Haritalar da kısıtlı. Anlayacağınız içerik oldukça eksik, ama ilerde çok daha fazla çeşit olacağını düşünüyorum. CB'si yeni bitmiş bir oyun sonuçta. Ben pek fazla bir şey beklemeyerek başladım oyuna, belki o yüzden daha fazla zevk aldım. Size de öneririm :P
SnakeSnake
Üye
path of exile'a göre çok daha kaliteli ve iyi bir alternatif gibi duruyor. ben de açtım şimdi bir karakter.

ha söylemeyi unuttum k.a. Nemera.
nester
Üye
bende başladım :) 6 level spellweawer :)
RaideN
Üye
Bugün oyuna ilk büyük yama dedikleri bir yama geldi. Detaylar şu linkte:

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=370492
nester
Üye
Oyunun türkçe seçeneği de varmış yeni gördüm :)
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
SnakeSnake
Üye
gelir herhalde ileriki zamanlarda. beta'dan bir çıksın da oyun hele. yalnız görevlerin haritada işaretlenmemiş olmasına uyuz oldum. görev aramaktan sıkıldım ya.
isoticisotic
Üye
ben de denedim oyunu da takip edeyim konuyu hoş gibi baya oyun :F
RaideN
Üye
Parti /invite isim yaparak kurulabiliyor. Arkadaş ekleme ve guild olayı henüz yok.

Görevlerin işaretlenmemesi daha güzel bence. Zaten "hacı bilmemne mağarasının kuzeyindeki iskeleti öldür" tarzında açıkladığı için tam olmasa da tahmini yerini söylüyor. Bir tek yeni görev çıkmış mı diye şehirdeki npcleri dolanmak gerekiyor o kötü :)
discussioncontroller