PS3'e hoparlör veya kulaklık bağlamak
The White Lord
Üye
Arkadaşlar yeni bir monitör aldım, fakat arkasında hoparlörü yok, ben PS3 e nasıl hoparlör bağlayabilirim? Kulaklık takabilsem çok çok daha güzel olur fakat onun bir yöntemi var mı bilmiyorum. Bana yardım ederseniz çok sevinirim gerçekten, acilen bağlamam gerekiyor ses sistemlerini.
Vandrad
Üye
PS3'ün Wireless Headset'leri var. Hiç kullanmadım ama USB kulaklıkları da vardı sanırım.
PiyanistPiyanist
Üye
Ps3'e malesef her kulaklık uymadığı gibi her ses sistemi de uymuyor.Optik çıkışlı ürünleri tercih etmek ya da konsollara özel kulaklık setlerini almak zorundayız.Ben 2 senedir şu ürünü
http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-z323-21-speaker-980-000356/ProductDetails.aspx?productId=bd84613&categoryId=256
kullanıyorumPs3'e scart girişinden bağlanıyor ses kalitesinde çok memmunum.3.5 çıkışıda olduğu için elimdieki platronics gamecom 367 kulaklığımıda hoparlöre bağlıyorum.Gönül isterki logitech g930 felan konsol destekli çıksın,tritton Türkiye'ye gelsin...
Zer0
Üye
Basit bir yolla halletmek istiyorsan, Scart çıkışı üzerinden alacağın Kırmızı ve Beyaz ses kablolarını bildiğimiz 3.5mm kulaklık çıkışına çeviren çeviriciler var. Böylesine bir yöntem için gereken şeyleri hepsiburada'dan toparlamıştım ben (tam direk aradığım çevirici olmadığından...)
The White Lord
Üye
Biliyorum ben de öyle bir çevirme yapmak istemiştim fakat öyle çeviricileri nerde bulabilirim bilemedim. Teknoloji mağazalarında satıyorlar mıdır acaba?
Zer0
Üye
Yazdım ya, hepsiburada'da mevcutlar :D Senin için eski siparişimi karıştırıyorum şimdi...

*vakit geçer*

Ahanda buldum:
http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=84120&productid=bs2668
http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=105307&productid=bs10131
Bir tanesi bahsetmiş olduğum dönüşümü yapıyor, diğeri de bu dönüştürücünün ucu dişi olmadığı için onları dişi yapıyor. Yanlarında bir tane de HDMI kablo sipariş etmiştim, ondan da gayet memnunum yazayım fazla bilgi olsun:
http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=84120&productid=bs00874
The White Lord
Üye
Çok teşekkür ederim, hemen alayım bende bir tane :)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
cocoldplay3
Üye
Ben xi-fi titanium ses kartı ve logitech z5300 hoparlörle inanılmaz 5.1 ses alıyorum (her ne kadar yalancı 5.1 olsada). yapmanız gereken kartına optik girişine optik kablo takıp ps3 e bağlamak ve ayarlardan stereo'yu seçmek. Bana göre en ucuza kaliteli ses alma yöntemi bu.
PiyanistPiyanist
Üye
Sony Ps3 için özel 7.1 kulaklık çıkarttı,nette hiç bir yerde bulamadım bulan var mı?
barbo57barbo57
Üye
discussioncontroller