11 Eylül Starcraft Buluşması
Mr_AceMr_Ace
Üye
Aslında oteki başlığa da yazmıştım ama göz önünde bulunması lazım sanki :)

http://www.facebook.com/event.php?eid=262835950408546

Türkiye'deki Starcraft severler olarak sonunda buluşuyoruz. Türkiye'nin 3 büyük kentindeki bu buluşmamıza herkes davetlidir. Amacımız etkinliğn daha fazla insana ulaşmasıı. Master ya da Bronz olmanız hiç önemli değil. Gelin, buluşalım. Fazlası değil :)

-Buluşma yerinde birbirimizi bulmamız için nickimizi belirten bir yazı bulunduruyor olacağız.
-Katılacak arkadaşlarla burda nicklerimizi de paylaşırsak daha rahat bir şekilde iletişime geçebiliriz.
-Katılcak arkadaşlar şehirlerini de belirtirlerse kesin rakama ulaşmamız da daha kolay olacaktır.

İstanbul ve Ankara ayaklarını organize etmek için gönüllü arıyoruz.

İzmir: Çağlar Alaca. Tel No: 0506 573 16 87 e-mail: caglar@windowslive.com
dodgerdodger
Üye
11 Eylül tehlikeli tarih.
Mr_AceMr_Ace
Üye
ahah. bişi olmaz:D
baypalbaypal
Üye
takip
RelentlessRelentless
Üye
11 Eylül'de İzmir'de değilim ben sadece şimdilik, İstanbul olacağı da kesin değil anlaşılan :D
MonthiusMonthius
Üye
O gün başka işim olmazsa İstanbul'dakine gelirim :)
Mr_AceMr_Ace
Üye
Ya İstanbul'u organize etmekte sıkıntı yaşıyoruz. Yapılcak fazla bir şey de yok aslında. Sadece olur da saatinde yetişemeyecekler olursa onlara yardımcı oluncak.

Monthius ve Rel. buluşmaya gelmeden önce oyuna girsenize ikiniz. Cukcukcuk. :)
MonthiusMonthius
Üye
Ya ben bayadır niyetliyim aslında tekrar aktif olarak oyuna dönmeye. Şu taşınma işlerini tamamen bitireyim, yeni evime internet bağlansın, arada gireceğim mutlaka.
RelentlessRelentless
Üye
Ben buradaki PC'de Heroes of Newerth'ü bile 1024x768'de 10-20 arası fps ile oynuyorum :D SC2 hiç açılmaz ya.

Yoksa girerdim, üzledim SC2 oynamayı. Neredeyse bir aydan fazla oldu.
discussioncontroller