İtiraf Ediyoruz
bora.alper
Üye
Bu konuda itiraf ediyoruz. (Uzun uzun açıklama yazacak halim yok ya, itiraf edin işte!)

Başlıyorum:
OGZ'e bi e-posta yollamıştım. Sonra cevap geldi: "Yayınlıyoruz." Ben de sevinçten beynim mi bulandı nedir cevap yazdım: "Abi baktım yok?" Sonra farkettim ki eski sayıya bakmışım ve derginin çıkmasına daha var. Allah'tan son yazdığıma cevap gelmedi. Yoksa...

Dipnot: Sizde itiraflarınızı yazın ki tek başıma kalmayayım burda.
thegmnkthegmnk
Üye
Soundtrackleri normal şarkılardan daha çok sever ve dinlerim. Biliyorum ki yalnız değilim.

Ha bide takip.
acdervisacdervis
Mod
Bazen istemsiz bir şekilde kendimi utandırdığım, ben hariç kimsenin hatırlamadığı anılarımı kafamda hatırlayıp ölmeyi diliyorum. Kontrol altına aldım gibi ama.
QuendarthQuendarth
Mod

Bazen istemsiz bir şekilde kendimi utandırdığım, ben hariç kimsenin hatırlamadığı anılarımı kafamda hatırlayıp ölmeyi diliyorum. Kontrol altına aldım gibi ama.

Bu bende de biraz oluyor da, başkasının hatırlamadığına nasıl emin oluyorsun?
AtKafası
Üye
İtiraf ediyorum Tra benim 2. hesabım.
acdervisacdervis
Mod

Bu bende de biraz oluyor da, başkasının hatırlamadığına nasıl emin oluyorsun?

Çünkü çok ufak tefek şeyler. Söylenen iki cümle, yapılan bir hareket. etc etc

Başkası olsa ben hatırlamam.
XFire1994
Üye
Bana da çok oluyor o, umarım başkaları hatırlamıyodur cidden =P :/
kayaalper
Üye
Bir de onların yakın tarihte yaptıkların oluyor.Onlar daha fena.''Ne yapmışım lan ben?!?!'' diyosun.
thegmnkthegmnk
Üye
Ya şey var bir de, her sene üç ay öncesine bakıp "lan ne bok bir insanmışım nasıl yaşıyormuşum öyle" demek var. :D
nester
Üye
eheh o bana da oluyor.Bu arada bende itiraf edeyim

Atkafası benim 2. hesabım Tra ise 3. hesabım
kayaalper
Üye

eheh o bana da oluyor.Bu arada bende itiraf edeyim

Atkafası benim 2. hesabım Tra ise 3. hesabım

BLAXİS BENİM.
discussioncontroller