İtiraf Ediyoruz
Kimi
Üye
İtiraf ediyorum başlığı "İtiraz Ediyoruz." olarak okudum.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
-
PersonaPersona
Üye
Çok dalga geçileceğini bilsem de;

Bu genç yaşta Viagra-Cialis gibi ilaçlar kullanmak durumunda kalıyorum. Hangi eczanede tek satılıyor, hangi eczanede kampanya var ezbere biliyorum.
PersonaPersona
Üye
Ha yine dalga geçilme ihtimali olmasına rağmen itiraf ediyorum;

Cosmopolitan, Cosmogirl gibi kadın dergileri okumadan manyakçasına haz alıyorum. Hatta sadece kız arkadaşlarımın sahip olduğu dergilerle yetinmeyip markete falan gidiyorum almak için. Kasiyerlerin o şaşkın bakışları paha biçilemiyor.
Laçin
Üye
Bazen konuşurken kurduğum cümleleri, dizi/film karakterlerinin replikleriyle örtüştürüyorum. İstemsiz oluyor ama, böyle kasayım da şuna benzesin falan demiyorum. Ki bu da benim nedense hafiften, içten içe utanmama neden oluyor. Çözemedim henüz bu nedendir diye, kimseye de soramadım size de oluyor mu böyle diye.
AtKafası
Üye

Ha yine dalga geçilme ihtimali olmasına rağmen itiraf ediyorum;

Cosmopolitan, Cosmogirl gibi kadın dergileri okumadan manyakçasına haz alıyorum. Hatta sadece kız arkadaşlarımın sahip olduğu dergilerle yetinmeyip markete falan gidiyorum almak için. Kasiyerlerin o şaşkın bakışları paha biçilemiyor.İyi taktik ama bu.

Kızlarla muhabbet açmakta 1 numara.
LunodLunod
Üye
İtiraf ediyorum o kadar mükemmel bir insanım ki itiraf edicek kötü hiç bi'şeyim yok.
EBvulves
Üye
"Ben senin babanım!"
phdphd
Üye
Saçımı kazıttığım günlerin akşamında evde otururken sürekli kafamı tokatlıyorum, hem de sertçe. Çıkan ses hoşuma gidiyor. Bak yine yapıyorum mesela.
FaironFairon
Üye

"Ben senin babanım!"image
discussioncontroller