İtiraf Ediyoruz
Mansonawesome
Üye

Saçımı kazıttığım günlerin akşamında evde otururken sürekli kafamı tokatlıyorum, hem de sertçe. Çıkan ses hoşuma gidiyor. Bak yine yapıyorum mesela.

bana da çok oluyor o yalnız değilmişim :'(
RelentlessRelentless
Üye
Hala tırnak yiyorum.

Hani yemiyorum aslında. Tükürüyorum tabi de :D Öyle deniyor ya hani. Hatta böyle derileri de kemiriyorum parmak uçlarındaki.
Galadriel
Üye

Hala tırnak yiyorum.

Hani yemiyorum aslında. Tükürüyorum tabi de :D Öyle deniyor ya hani. Hatta böyle derileri de kemiriyorum parmak uçlarındaki.

Aslında bu yaşa kadar sürmesi davranış bozukluğu olarak tanımlanıyor. Hem eğitim derslerinde okumuştum hem de ben orta okuldayken dahi cidiiye alınıp psikoloğa götürülmüştüm bu sebepten. Basit gibi geliyor olabilir ama altında derin mevzular da olabilir.
LovermanLoverman
Üye
Kısa bir süre önce yazdığımdı.

*

burnu hafif kancamsı bazı kadınları karizmatik buluyorum.
el ve ayak fetişistiyim.
dolgun yahut ince dudaktan ziyade biçimli dudak severim.
finalden çaktım az önce.
geceleri bacaklarım kaşınıyor, bi boy sövüyorum yatakta.
3 aydır sevişmiyorum.
bazı sabahlar kalktığımda alakasız bir müzik dilime dolanmış oluyor, o müziği aynı gün 40 kere dinlemezsem rahat edemiyorum.
yine bazı sabahlar kalktığımda çikolata krizi geçiriyorum, yemezsem agresif oluyorum. beynim git bul ve ye diyor.
çok konuşkan bi insanken günde 100 cümle ya kuruyorum, ya kurmuyorum.
gece el ayak çekildikten sonra kalkıp dolabı açıyorum, hiçbişey yemezsem kola içip yatıyorum. ama genelde üç-beş kaşar falan atıyorum ağzıma.
sevmediğim insanlar başarısız olunca o gün mutlu oluyorum. kıs kıs gülmeyi çok seviyorum.
annemle jelibon hastasıyız, 1 kilo alıp karşılıklı muhabbet ederken tüketiyoruz. Çok da mutluyuz. Tedaviye de yanıt vermicez.*
kimse tarafından değerli görülmese de ben dinime değer veriyorum.
halen daha dating gibi, flört gibi, takılmak gibi kavramlara alışamadım.
gençliğimi geçirmem gerektiği gibi geçirdiğimi düşünmüyorum.
bazen utanıyorum durduk yere.
ders çalışmayı sevmiyorum.
ders çalışmıyorum.
ama bir şeyler öğrenmeyi seviyorum.
bir de çalışmadığım halde ara ara yüksek alıyorum, o zaman insanlar hani çalışmıyordun diyorlar, çalışmadım diyince inanmıyorlar. böylece nefret etmeye başlıyorlar nedense. pek de takmıyorum bu durumu.
fenerbahçeliyim, sevinsek mi üzülsek mi bu duruma.
türk milli takımının maçlarını izlerken milliyetçi duygularımı bir kenara bırakıyorum. çünkü çok yıpratıyo be usta. en iyisi maçı, spor müsabakası seyretmek için izlemek. sonra moralim bozuk dolaşıyorum 3 gün.
messi'ye gıcık oluyorum. omuz omuza da geçit vermem diye düşünüyorum. çok ufak adam, yalan mı?
ronaldo'nun da götürdüğü hatunlara bakıp bakıp ah topçu olmak vardı diyorum.
asosyalim.
let it be abdestsiz dinlenmez diye bir espri yaptım, pişmanım.
hayalim gitarist olmaktı. rock gitaristi.
şarkıların sololarında hisleniyorum.
yine bazı şarkılar hayatımdan bir çok kesiti anımsatıyor bana. mesela chumbawamba mahallemi hatırlatır.
çok uzun yazdım galiba, okunmasa da yazmış olmak için yazıyorum zaten. çünkü az evvel yolda gelirken gidip bi kaç itiraf yapayım dedim. yapıyorum.
kısa vadede plansız programsızım.
uzun vadede ne plandaysam gerçekleştirdim.
insanlara ilk bakışta hitap eden bir çarpıcılığım yok. ama vücudumu görünce bütün fikirleri değişiyor.
vücudumla övünüyorum lan. çok fitim.
ama bi boka yaramıyor.
kavga etmeyi seviyorum, uzun zamandır kimseyi yumruklamadım. özlemindeyim. ama düşünmüyorum da değil, o heyecanı unuttum avizelere yan gelmeyeyim diye..
iltifat etmeyi biliyorum. bi çok iltifatım var hali hazırda, her kadına kullanıyorum anasını satayım. tıkır tıkır da çalışıyorlar. mis.
71.4 kiloyum.
1.80 boyum var.
ikisinden de memnun değilim. 75 kilo olmalı, 3 cm daha uzun olmalıydım.
ailemle sevgi bağım yok olmak üzere. artık evden kopma vakti mi geliyor nedir.
i know where the g-spot is. yes, im awesome.
burnum kırık.
saçlarım çabuk yağlanıyor, her gün ilgileniyorum mecburen.
her işi son dakikaya bırakmayı seviyorum. sabırsızım ama ne hikmetse.
sakin bir yapım var, lakin açılırsam da açılıyorum hani.
burcum balıktı, ama geçen bütün burçlar değişmiş. haberlerde gördüm şok oldum. meğer kovaymışım.:(
sevgililerim beni aldatmasa da yeterli bulmuyorlar demekki ki, hep benden gayri başka birilerinden hoşlandılar.
gerçek sevgi alışmaktır, alışabilmektir bence.
aşk diye bişey yok, libido var.
annem bunları okursa ne düşünür acaba?
çok da fifi.
ay o da çok okuma meraklısıydı ya hani.
neyse.
askerde de adam öldürmek istiyorum, sırf bu yüzden komando olacağım inşaallah. hani vatana hizmet adı altında insan öldüreceğim. odak noktamı anladınız mı, yoksa askerliği sevmiyorum.
iki üç gün sonra itiraf edicek bir şeyler daha bulurum kesin.
tatile girdim, hep fitness yapacağım. geleceğe yatırım.
cansu'yu unutamadım.
bitti.
RelentlessRelentless
Üye

Hala tırnak yiyorum.

Aslında bu yaşa kadar sürmesi davranış bozukluğu olarak tanımlanıyor. Hem eğitim derslerinde okumuştum hem de ben orta okuldayken dahi cidiiye alınıp psikoloğa götürülmüştüm bu sebepten. Basit gibi geliyor olabilir ama altında derin mevzular da olabilir.

Canım sıkılınca yemeye başlıyorum sadece, hani eğleniyor olsam bir olay dönse yapmıyorum da canım sıkılmaya başladığı an bilinçli/bilinçsiz elimi ağzımda buluyorum.
SwooshSwoosh
Üye
ben tırnak makası kullanmaktan tırstığım için yiyorum. küçükken kesmeye çalışırken tırnak ile derimin arasına girmişti, o günden beri el tırnağımı kemirerek kısaltırım fuck yeah.
RelentlessRelentless
Üye
ahah yıllardır tırnak makası kullanmadım ben de kanımca
ryuukryuuk
Üye
tırnak makası amatör işi.

ha konuyla ilgili olarak, ben de iki el başparmağımın da arkalarını falan koparıyodum, yiyodum direk. başparmağım epey iğrenç görünüyodu, sedef hastasıymışım gibi görünüyordu uzaktan. banyodan sonra falan epey korkunç bir görüntü almaya başlamıştı ki 2 ay önce bıraktım, hâlâ tam düzelmedi.
RelentlessRelentless
Üye
ben o kadar ustalaştım ki direk ağızla manikür yapıyorm asdfsf
SwooshSwoosh
Üye
manikür işini herhangi pürüzlü bir mekanı törpü olarak kullanıyorum ben. kanepe en sevdiğim, 3 saniye falan sürüyor
discussioncontroller