İtiraf Ediyoruz
kurtkapankurtkapan
Üye
oha yalnız adamın nicki harbi ordan geliyomuş.
SamsonSamson
Üye
Anlayın işte hayvanlı seviyormuş...
Mister NoseMister Nose
Üye

Anlayın işte hayvanlı seviyormuş...

Tübe. İnsanlı seviyorum lan.
AtKafası
Üye
Pirana ne iş yapıyor merak ediyorum
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Vicdanımı kaybettim. Bulamıyorum.
SamsonSamson
Üye
İtiraf ediyorum evde Ushanka, kasket, Kovboy şapkası vs. takarak oturuyorum ve bu şapkaların hiç birini dışarıda takmıyorum.
OneInchManOneInchMan
Üye
her çarşamba iki ders arasında 4 saat boşluk var. 3 haftadır kütüphaneye gelip milletim araştırma yaptığı wi fi de dizi indiriyorum, yutup da 1080 aşağısına düşmüyorum. ah bi de torrent olacaktı :/
SamsonSamson
Üye
İyi yapıyorsun. Millet Wikipedia'dan c/p yapmayıp belki kitaplara bakarlar internet yavaş diye.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
İnsanları bir şeyler anlatmaları için zorluyorum, uğraşıyorum adamlar tam zincirini kırıp dökülmeye başaldıktan 1-2 dakika sonra farklı diyarlara kaçıyor aklım ve neticede dinlemiyorum adamları. Bir gün biri fark edip ağzı, burnu, çeneyi elime verecek ama hayırlısı. Herkes fetişizmden bahsetmişken benim de göz takıntım olduğunu belirtme isteğim var. Siyah, kömür gibi gözlere karşı bitiyorum ne hikmetse. Mavi, yeşil umurumda bile değil. 2 yıl öncesine kadar sanki işime yarayacakmış gibi oturup 1 saate yakın PC kası çalıştırıyordum her gün. Tamamen gereksizlik. Her ne kadar kavga durumunda dayak yemişliğim pek olmasa da her potansiyel kavga öncesi bir gerginlik oluyor, tırsmakla tedirginlik arasında bir yerde kitleniyorum. Yoldan geçen yaşlı amca misali insanları sakinleştirmeye çalışıyorum abuk bahaneler bulmaya çalışarak. Kardeş herkes sıkıntılı hadi sakinleş, kardeş okul yeni açıldı herkes gergin sakinleş, kardeşim herkesin karnı aç olur öyle sakinleş... Bu ne lan böyle sebepler mi olur allasen? Gelelim bir diğerine. Bir ara tanıştığım her kızla ilgili potansiyel ilişki senaryoları düşünüyordum. Daha bir kere görmüş olsam bile ortak beğenirler ve beğenisizliklerden yola çıkarak kafada oluşturuyordum ve bu düşüncelere kaptırıp insanlar hakkında farklı hissetmeye başlıyordum. Neyse ki bundan da kurtuldum.
Mister NO
Üye
ben eğer burun fetişisti olsam nickimi mister nose yapmazdım lan.

Pirana ne iş yapıyor merak ediyorum

?
discussioncontroller