İtiraf Ediyoruz
SamsonSamson
Üye
NO fetişin mi var?
Mister NoseMister Nose
Üye

ben eğer burun fetişisti olsam nickimi mister nose yapmazdım lan.

Pirana ne iş yapıyor merak ediyorum

?

:(
SamsonSamson
Üye
Bunu boş ver Nose. Adam senin gibi olmaya çalışıp becerememiş. Çakma Mister Nose, Mister NO
chackal
Üye

İyi yapıyorsun. Millet Wikipedia'dan c/p yapmayıp belki kitaplara bakarlar internet yavaş diye.

İnternetten araştırmayı niye beğenmedik bi anda ya?
SamsonSamson
Üye
Araştırmaya demiyorum abi. Lisede yaptığım şeydi benim de. Wikipedia'dan alıp koyuyordum. 2 dakika bile sürmüyordu ödev/proje vs.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
İnsanların acı çekmesini seyretmekten inanılmaz derecede keyif alıyorum.
Mister NO
Üye
180 sayfalık kitabı yaklaşık 1 ayda bitiren adam benim.
_SLAUGHTER__SLAUGHTER_
Üye
Gecenin bi yarısı klupteyim, 3 bardak viski, 1 bardakta vodka atmışım.
Herneyse kafam epey bi allak bullaktı. Barmenin yanında takılıyor, Çevredeki kızları kesiyordum. Amacım yalnız takılan kızların kaçamak bakışlarını takip etmek, olurda uzun uzun bakan olursa bi bira yollayıp yanlarına sokulmaktı.
Ortada, 1,70 civarında balık etli taş gibi brunette vardı gidip gelip shot atıyor, sahnede patlıyordu
Bara yan tarafıma tekrar geldi, 3 shot istedi, ardı ardına dikti
Böyle olunca önümdeki mezelerden ikram ediyim, kızın içi yandı diye düşünüp, isterseniz alabilirsiniz diye önüne doğru hafifçe ittirmiştim.
Yapmaz olaydım, Güvenlikteki ayı yanımda bitti uzatır uzatmaz
Kızı kolundan öbür tarafa çekti, benide biraz ittirip, al başına çal dercesine uzattığım tabağı önüme geri ittirdi
Baya bi bozulmuştum, sonra 2 bira daha içtim
Orda öyle takılırken gidik kafayla lavuğun kızı tanıdığını veya benden önce davrandığını, ondan böyle ayılık yaptığını falanda düşündüm
Neyse, eve eli boş döndük, sonra sabah kafam ayılınca Klubün facebook sitesine girdim
O karının resimlerini görünce epey bi şaşırdım tabi
Meğersem orada dansçı olarak çalışıyormuş
Bizde farkında olmadan gecede bi şişe bitiren alkolik bi karıya buyrun içiniz yanmıştır diyerek, fail rekorlar kitabına girmişiz

Buda böyle bi anımdır işte
NatLaraNatLara
Üye
Eklembacaklılarla, genel olarak haşerelerle pek alıp veremediğim yoktur; ama hamamböceği ile karşı karşıya geldiğimde kız gibi ağlayıp, koşarak kaçasım geliyor. :(
ReyJeyReyJey
Üye
şu şarkıyı dinliyorum sürekli : (

discussioncontroller