İtiraf Ediyoruz
118118
Üye
İtiraf ediyorum hiç bir kusurum yok.

Hep rol yapıyorum millete, benim gibi kusursuz biri olamayacaklarını görüp üzülmesinler diye rol yapıyorum...
GunGun
Üye
Ego da nal kadar maşşallah.

Beğenenler: isotic

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Arka sokaklardan nefret ediyorum.
Akasya durağından tiksiniyorum.
Bu ülkenin yaptığı çoğu komedi/romantik diziden tiksiniyorum.
Ama cennet mahallesini çok güzel buluyorum. Kahkaha attırmasa da güldürüyor. Oyuncularını hoş ve dinamik buluyorum. Hep aynı şeyler( bu ve akasya durağı 4 tema ile(kaçırılma, ikiz, para bulma, kan ile gay olma)gidiyor.)olsa da ço güzel yav.
Beter ali var yav daha ne olsun.
Ve ciddi ciddi birinin tüm bölümleri kaydettiğini umuyorum. Alişanın dublajlı bölümler dahil. Bu da bana özkan uğuru gora da görünce geldi. Dayanamadım.

Beğenenler: snakeeeeeee, Taxman

KyuSecKyuSec
Üye

Arka sokaklardan nefret ediyorum.
Akasya durağından tiksiniyorum.
Bu ülkenin yaptığı çoğu komedi/romantik diziden tiksiniyorum.
Ama cennet mahallesini çok güzel buluyorum. Kahkaha attırmasa da güldürüyor. Oyuncularını hoş ve dinamik buluyorum. Hep aynı şeyler( bu ve akasya durağı 4 tema ile(kaçırılma, ikiz, para bulma, kan ile gay olma)gidiyor.)olsa da ço güzel yav.
Beter ali var yav daha ne olsun.
Ve ciddi ciddi birinin tüm bölümleri kaydettiğini umuyorum. Alişanın dublajlı bölümler dahil. Bu da bana özkan uğuru gora da görünce geldi. Dayanamadım.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLdw1RMMZ1UiFP2dGk4wLf5oXV6d-cM2qr

Cidden iyiydi bu dizi.

Üye
Pembenin kör bir kadının kızı taklidi yaptığı bölüm,
Otel maceraları, gerdek maceraları, sultan taksi....
Valla iyi absürddü.
Oyuncular(alişan ve çağla dahil) çok iyi.

Beğenenler: Taxman

DharkanDharkan
Üye

Beğenenler: keldorn_thepaladin

hebelehoohebelehoo
Üye
Hehehe guilty pleasure'ın türkçe karşılığı adeta.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

Üye
Arkadaki müzik içine etmiş.
Bir de yanılmıyorsam maymun çarlinin oynadığı son eser. Sonra ingiltereye kaçırmışlardı meymunu.
Üye
Babamla sorumluluk hakkında kouşurken bana 6 yaşında yaptığım bir olayı hatırlattı utandım baya
Spoiler:
Şimdi babamın küçük bir serverı mı ne vardı iş yerinde. baya önemli işlerin ve kayıtların olduğu bilgisayar. hepsi de buna bağlı babamın güç tahtı gibi bir şey. henüz 30 larında ve toy bir babayken oynamama izin vermişti. önce baya iğrenç virüsler yükledim saçma sitelerle.(nuran oyunları kemal oyunları mahmut oyunları deyu) sonra bilgisayarın ayarları ile oynadım(şifreyi köpek yaptım) sonra dosyaların adını yerini değiştirdim iki tane de excel dosyası sildim.(bunu babam dedi ben hatırlamıyorum.)bir de onun msnsinden çıkıp kendiminkini açtım sonra dragonfable falan açtım oynadım(hala duruyor o hesap arayüz aynı ama baya şey eklemişler gibi. 40 da bırakmışım kaç sene geçmiş) sonra babam kapadı bilgisayarı dosyaladı falan çıktı. ertesi gün ben dışarda oynarken annem beni zorla eve soktu. babam sinirli sinirli telefonda ne koydun şifreyi falan dedi ben hatırlayamadım tabi. neyse kırmış falan halletmiş ama diğerlerini görünce iş çıkışı eve geldi yüzü kızarmış öfkeyle. dövmedi bağırmadı falan ama yatağa yatıp ağladım o gün.

dosta oyun açan babalar şimdi iphonedan mail yollayamıyor. hey gidi be.
BaueltzBaueltz
Üye
Dragonfable bende oynardım lan. Birde bunun mecha lısı vardı. Hep aynı şeyleri yapıyorduk ama eğlenceliydi be.
discussioncontroller