İtiraf Ediyoruz
Vandrad
Üye
İstemediğim halde nerdüm.
Oyuna para yatırıp sonra çulsuz takılıyorum.
Bi kızdan ciddi ciddi hoşlansam bile son adımı atmakta çok ama çok zorlanıyorum. (bu 1. maddeyle muhtemelen doğrudan alakalı)(ve sanırım ciddi ciddi nefret ettiğim tek yönüm bu)
Koç ya da Boğaziçi EE'yi kazanacağımdan o kadar emin hissediyorum ki ders çalışasım gelmiyor. Yani giremem şu durumda ilk 600'e. Sonra ODTÜ EE'ye girip intihar ederim muhtemelen.
Yeni insanlarla tanışmakta hiç zorlanmıyorum ve oldukça girişken davranabiliyorum ama önceden beri birbirini tanıyan insanların arasında ağzımı açıp 2 cümle kuramıyorum.
Liseli olmaktan utanmıyorum lan. Sırf ebeveynleri başkalarından 3-5 yıl önce sevişti diye "Ahaha, liseliye bak :D" modunda olan insanları sevmiyorum.
Her zaman bir fanboy olmuşumdur. Mesela kimse benim önümde tartışma çıkarmaksızın "Xbox 360, PS3'ten daha üstün" diyemez. Bu yönümü sevmiyorum. Gereksiz bir şey. Karşı tarafta da haklılık payı olduğunu biliyorum ama tartışmayı hep benim desteklediğim taraf kazansın istiyorum.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Vandrad
Üye
Evet, Taht Oyunları'nı tuvalette bitirdim. Tuvalette kitap okumak gibisi yok.
gduman94gduman94
Üye
Tuvalette dünyayı ele geçirme planları yapıyorum, ramazan ayının yarısından fazlasında uyurken sanki rüyamda düşüyordum, böyle bir rüya görürkende vücudum tepki veriyor, bütün kaslarım tırank diye aynı anda tepki veriyordu garip ama güzel bir histi benim için ama günlerce tekrar ettiği için nefret etmeye başlamıştım neyse bu kadar itiraflerım, bir de ben illuminatiyi icat etmiş adam benim dünyayı ben kontrol ediyorum, ne yeyip ne içeceğinizi, ne giyip ne giymeyeceğinize, neyi satın alıp ne almayacağınıza, ne düşüneceğinize, nasıl konuşacağınıza ben karar veriyorum.
alleycatalleycat
Üye
Forumda ilk gezinmeye başladığım sıralar Prinny'nin kız olduğunu düşünmüştüm nedense. Bir süre öyle devam etti, sonra bir gün profiline bakmayı akıl ettim. Utandım tabii biraz.

Şimdi "dont take it personal" diye kıvırmaya çalışacağım da, yok abi, gayet personal =D neden öyle düşündüm bilmiyorum ama kusura bakma alınmazsın herhalde ;)
Batuhan Şef
Üye
adamda 20 kilo kıl var, ne kızı
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Prinny'nin kız olduğunu düşünmüştüm nedense.

Bunun nedenini öğrenmek bile istemiyorum. :/
AlphariusAlpharius
Üye

Prinny'nin kız olduğunu düşünmüştüm nedense.

asdfads
SwooshSwoosh
Üye
adamın kaderi resmen:D otobüste, forumda.............
PrinnyPrinny
Üye
Olm lan, kıllı mıllı herifim. 90 kiloyum. Asarilerin memelerine hastayım. Ühüü.
discussioncontroller