En son hangi filmi izlediniz? Yorumunuz, notunuz?
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
The Heartbreaker Kid'i izledim şu aralar vizyonda olan. Ben Stiller genelde eğlendiren filmlere imza atıyor, yani; onun yer aldığı filmleri izlerken eğleniyorsunuz, sıkılmıyorsunuz. ama özellikle bu filmde kahkahalarla güldüğünüz yerler çok olmasa da var. özellikle seks sahnelerinde kendinizi tutamayıp kahkaha atıyorsunuz ve salondakiler size tip tip bakıyor. tabi bunun temel nedeni kullanılan ingilizce. yoksa altyazıları okursanız aynı etkiyi yaratmıyor; spoilerus; are you cocking me?... i said are you cocking me?" - "i think i am cocking" - "ah yes cock me! cock me!!" diye bağırmaya başlayınca da ipler kopuyor, Ben Stiller yatakta balık gibi çırpınmaya başlıyor. spoilerus endus. hmm kaç veririm. beni gerçekten güldürmeyi başardığı için; 6/10

Ace/ brad pitt gösteremez genelde ama şahane bir aktördür aslında. Se7en filmindeki performansı iyi oynadığı rollerinden en popüler olandır ama 12 Monkeys'i izlemelisin Brad Pitt'in gerçekten ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu görmek için.
Dark_Lord
Üye
Resident Evil: Extinction izledim ve hala etkisiden kurtulamadım. Bu nasıl bir filmfir be kardeşim, Ortam bu kdar mı gerçekçi olur,Zombiler ise gerçekten zombiden daha öte birşey olmuş,Milla'ya gelince  1 ve 2 filmde değildi ama 3.filmde benide aşık etti kendine.Bu duruma ancak Vay Anasını diyorum başkada birşey diyemiyorum :D
Misafir
Hostel 2 yi izledim...ilkini arattırdı...ondan 15 dk önce de Bourne Ultimatum u izlemeyi bitirdim, süperdi.
Misafir
Buğra, seyrettim 12 Monkeys'i. Açıkçası Brad Pitt'in en sevmediğim rolüdür (filmi toptan sevmem, Madeleine Crowe hariç). Se7en hakikaten güzeldi ama orada da Kevin Spacey çok feci rol çalıyordu filmin bütün oyuncularından, onu da belirtmek gerekir.

Neyse Elizabeth: Golden Age'den çıktım şimdi. Ve şu kadarını size söyleyebilirim, her ne kadar daha Lions for Lambs'i seyretmemiş olsam da (ve dolayısıyla Meryl Streep'i bir şüheka daha yaratırken görmemiş olsam da) Cate Blanchett 2007'nin en iyi kadın performansını vermiş. Clive Owen her zamanki Clive Owen klişesinde, Geoffery Rush her zamanki kalitesinde ama Cate Blanchett apayrı olmuş ya. Bu seneki ödülleri yine bir Elizabeth performansı toparlarsa şaşırmayın (seneye de Other Boleyn Girl'in oyuncularından birine verirlermiş bir de.)
feanaro
Üye
Acetaminophen her ne kadar akademiyi pek sallamasam da 12 Monkeysdeki rolünün brad Pitt'in tek oscar adaylığı olduğunu belirtmekte yarar var.O sene kevin spacey almıştı sanırım oscarı ama brad pitt de o rolü sayesinde gayet iyi eleştiriler almıştı.
Sinemada olmasa da geçenlerde Green Street Hooligans izledim.Gayet beğendim.Elijah Wood cidden tıfıl çocuktan holigana geçmiş.Ayrıca konu itibariyle de gayet hoştu herkese öneririm.
Icy Tower
Üye
[img width=220 height=315]http://www.sineport.com/filmres/2007/no_reservations.jpg[/img]

No Reservations 5/10

Eğlencelik, hoş bir film. Fazlası değil. Hiçbir konuya derinlemesine girmemesini beğenmedim. Ne Jones'un yeğeniyle ilişkisi, ne de sevdiği adamla yakınlaşması; hepsi basitçe gösterilmişti. Bu basitliği de akıllıca örtmüşler bu arada, sürekli müzik kullanılmış sahnelerde. Mutfak sahneleri güzel, aşçılık duygularım depreşti ama burada da olmakla beraber filmin genelinde pek özenilmemiş havası var. Catherina Zeta Jones görmekten bıkkınlık bastı bu arada.
aphrodisiasaphrodisias
Üye
en son dun 30 days and night a gittim josh hartnett muhtesem bir performans sergilemis adam yaslandikca karizma oluo ya

neyse film hakkinda yorumlara geciim film bekledigim kadar guzel ve korkutucu diiildi sesler ve ani cikislarla korkmtaya yonelik bir film vampirler ise alistigimizin baya disinda olmus sadece kopek disleri diil uzayip keskinlesen dier dislerde ole ve catilarda gezmeyi cok seviolar

sonuc olarak bence bu aralar vizyonda ole ahim sahim filmler yok gidilecek filmlerden birisi ama cok korkmayi yada filmin sizi sizden ali gitmesini beklemeyin aradginizi bulamassiniz:D
kusa
Üye
ÇOk fenaya gittim bi arkadaşın sayesınde aşırı cinsellik ergenlik...

10/6
Misafir
Musallata gittim açıkçası Türk filmi diye kolpadır dedim hatta film sırasında geyik yaptım gece uyuyamadım laaa. 10/7.5
Lucifer
Üye
2002 yapımı Secretary filmini izledim. Konusunu ve oyuncularını bilmeden oturdum filmin başına ve acayip zevk aldım. Posterinde aşırı cinsel bi film gibi gözüküyor başta ama filmdeki erotizm çok daha değişik ve yerinde. Sado-mazoşizm ve erotizmi aynı yerde toplayıp bunu saçmalamadan anlatabilen, iki şahane oyuncunun(Maggie Gyllenhaal, James Spader) performanslarıyla ve hafiften minimalist etkilerle süslenmiş bir film. Ha tabi yer yer ufak klişeleri de vardı ama olsun o kadar da.

8/10
discussioncontroller