En son hangi filmi izlediniz? Yorumunuz, notunuz?
SamsonSamson
Üye

Böyle random beklentiler kurup kendi kafasındaki olmayınca bok atan izleyici favori izleyici tipim olsa gerek.

Bunu sen mi diyorsun :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Beğenenler: WewWew

__skytalker____skytalker__
Üye
LoL hangi mal bunu diyecek diye bekledim, şaşırtmadın dostum:D
SamsonSamson
Üye
Lanet olsun oyuna mı getirdin yoksa?
Üye
Hayır tabiki, sadece tahmin edilebilir bir malsın kardeşim:DD
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Hepiniz salaksınız bence
SamsonSamson
Üye
Kötü söz sahibinindir.
tolga_pctolga_pc
Üye

yaw adam 2000 metrelik uçurumdan düşüyor nasıl hayatta kaldı lan? diye izlersen bir şey anlamazsın zira taytlı adam filmi sonuçta : D

wut. bu kafayla süper kahraman filmi izleyen gerzekler olabilir de, benim inandırıcılıktan kastım o değildi.

Böyle random beklentiler kurup kendi kafasındaki olmayınca bok atan izleyici favori izleyici tipim olsa gerek.

Hojam sen niye böyle oldun yauv. filmin tease etmediği hiçbir şeyi beklemedim adeta. koca koca patriot heroların iki tane söz etmeyip ergen kız gibi kaş göz seyirtmelerini, binbir güçleri varken yumruk yumruğa döğüşmelerini beklemem lazımmış lol . neyse salla. bu filmler öğüldükçe daha çok wakanda güreşi izlersiniz.
AstusAstus
Üye
tolga_pc dedi:

Avengers : Infınıty War 7/10

Haydaa keşke ilk çıktığında cimrilik etmeyip sinemada izleseymişim, en azından beklenti yapmazdım boş yere, neyse o kalırdı. Çok vurucu şeyler bekliyordum, dümdüz sokak serserisi gibi savaşmalarını değil tüm güçleriyle saykodelik mücadelelere girmelerini , arka arkaya dramatik diyaloglar kurmalarını falan. Dramatik ölüm ve sahne adına sadece filmin en başı ve ruh taşı mevzuu dışında kalanlarda zerre birşey hissetmedim. Ekşın aar traştı , bunun sebebi de çok bariz filmin tutup tutmayacağı korkusu. Tutmazsa para çöpe gitmesin diye şaşadan uzak çayır çimende milleti kapıştırmaları çok bayıktı, hayatımda ilk defa aksiyon sahnesi skiplemiş olabilirim. Bunun bir diğer sebebi de mide bulandırıcı seviyeye gelen copy paste kamera açıları, hiç hissettirmiyor yav savaşın şiddetini.

İzlerken hep birşeyler eksikti inandırıcılık adına, ne bileyim beklediğimin 5te 1i kadar anca sardı diyebilirim.

image

Beğenenler: tolga_pc

Üye
Tamam cap bir dahakine gözünden ışın atar, panter de dev bi yaratığa dönüşür.

Ne olacaktı daha, ne bekliyordunuz belli değil.
TaxmanTaxman
Üye
tolga_pc dedi:

yaw adam 2000 metrelik uçurumdan düşüyor nasıl hayatta kaldı lan? diye izlersen bir şey anlamazsın zira taytlı adam filmi sonuçta : D

wut. bu kafayla süper kahraman filmi izleyen gerzekler olabilir de, benim inandırıcılıktan kastım o değildi.

Hojam sen niye böyle oldun yauv. filmin tease etmediği hiçbir şeyi beklemedim adeta. koca koca patriot heroların iki tane söz etmeyip ergen kız gibi kaş göz seyirtmelerini, binbir güçleri varken yumruk yumruğa döğüşmelerini beklemem lazımmış lol . neyse salla. bu filmler öğüldükçe daha çok wakanda güreşi izlersiniz.

izleriz yarram sen izleme
discussioncontroller