En son hangi filmi izlediniz? Yorumunuz, notunuz?
RidygoRidygo
Üye
Upgrade

Hakkaten harikaydi. Enfes bir son.

Beğenenler: tolga_pc

CaturdayCaturday
Üye
abartma birader o kadar da harika değildir
tolga_pctolga_pc
Üye
Arrival 5/10

Ablanın oyunculuğu dışında bayağı vasat bir kurgu olmuş. Bunu sevecek adamın Contact'i izlememiş olması lazım. Teknolojik bir çağdayız, yazarken hayal ettiğimiz şeyleri ekrana aktarmakta eskisi gibi zorlanmıyoruz diye tutup kurgu düşürücü efekt, aksiyonla perdeyi boğunca olmuyor ne yazık ki. İbaresindeki gibi 7+ yaş filmi . Sonu da ''filmi çekerken birşeyler düşünürüz, şimdi aklıma gelmedi panpalar'' kafasıyla yazılmış herhalde.
SamsonSamson
Üye
Bu adam hala Contact'ı mı övüyor yaw, akıl alır gibi değil ha...
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
mazur göreceğiz, elimizden başka bir şey gelmez
tolga_pctolga_pc
Üye
nesi varmış lan kantekt'in dalyarak

edit: aman neyse rozmeri çöpünü övdüğünüzü anımsadım, değmez. Evet zamzunetti hojam haklısın, izindeyiz.
MosquéteroMosquétero
Üye
How It Ends 1/10

filmde adeta herkes kıyametin kopmasını bekliyormuş. elektrik kesildikten 2 saat sonra millet kağıt para için birbirini dövmeye başladı lel
filmde bir şeyler oluyor ama anlamsız. olaylar kopuk. her sahnede saçma bir durum göze çarpıyor. filme girip hiçbir şey katmadan takılıp çıkan karakterler var. insanların olaylara tepkileri bi acayip. diyaloglar çok kötü.
2 saat acaba sonu ne olacak diye izledim.

Spoiler:
sonunda hiçbir şey olmuyor.

çerezlik kıyamet filmi yaw, vakit geçiririm falan diyorsanız bile başka bi şey izleyin bundan uzak durun. bi yerden sonra atlaya atlaya izlememe rağmen yine de pişmanım vakit ayırdığıma.

1 puanı da emeğe saygıdan veriyorum çünkü puan verecek başka bir şey bulamadım
SamsonSamson
Üye
tolga_pc dedi:

nesi varmış lan kantekt'in dalyarak

edit: aman neyse rozmeri çöpünü övdüğünüzü anımsadım, değmez. Evet zamzunetti hojam haklısın, izindeyiz.

Senin ananı sikerim sen kime dalyarak diyorsun kültürsüz çomar dölü
tolga_pctolga_pc
Üye
C-c-c-combo!
AstusAstus
Üye
tolga_pc dedi:

Arrival 5/10

Ablanın oyunculuğu dışında bayağı vasat bir kurgu olmuş. Bunu sevecek adamın Contact'i izlememiş olması lazım. Teknolojik bir çağdayız, yazarken hayal ettiğimiz şeyleri ekrana aktarmakta eskisi gibi zorlanmıyoruz diye tutup kurgu düşürücü efekt, aksiyonla perdeyi boğunca olmuyor ne yazık ki. İbaresindeki gibi 7+ yaş filmi . Sonu da ''filmi çekerken birşeyler düşünürüz, şimdi aklıma gelmedi panpalar'' kafasıyla yazılmış herhalde.

https://youtu.be/z18LY6NME1s

https://youtu.be/QTxvzkwVsQE
discussioncontroller