En son hangi filmi izlediniz? Yorumunuz, notunuz?
matrklorm
Üye
bu akşam bir tutam baharat isimli yunan yapımı(türkiye ve türk oyuncular bol)çok tatlı bi film izledim.yorum olarak düşünce,konu ve dialoglar çok hoşuma gitti.filmde türk kültürü de yoğun olarak geçiyo.

öneririm cidden çok sevdim.notum ise 8.9/10(notu kıt biriyim ben)
darth_blaxis
Üye
The Bourne Ultimatum'u izledim.Harikaydı, kesinlikle önceki Bourne'lardan daha iyiydi.Aksiyona doydum resmen.Notum 8.9/10
hi_jackerhi_jacker
Üye
resident evil extinction o zombiler maskara olmuş çok güldüm gördüğümde
n0hero
Üye
En son Rescue Dawn'u izledim.Christian Bale'in başrolünü oynadığı ve Clippers'dan Elton Brand'in prodüktörlüğünü yaptığı, gerçek bir hikayeyi temel alan bir filmdi.Filmi kısaca özetlemem gerekirse;filmde Amikan Navy pilotu Dieter Dengler(Bale)'ın Laos'dan kaçışı anlatılıyor.Yıl 1966..Gizli bir görevde Dengler'ın uçağı Laos üzerinde uçarken düşürülür.Dengler, üstlerinden aldığı brifinge uyarak telsiz ve herhangi yerini bildirebilecek bir işaret kullanmaz.Bunun gereği ise Vietnamlıların bu sinyalleri takip ederek kurtarma helikopterlerine saldırmasıdır.Dengler Laos'da 5 ay geçirir...Büyük kaçışı anlatmayacağım.Mutlaka izlemeniz gereken bir film.

Film aslında 2 sene önce çıktı ama sadece seçilmiş sinema salonları ve festivallerde gösterildi.Yakın zaman önce DVD'ye çıkarıldı ama Türkiye sinemalarına gelirmi bilemiyorum.
[WT]Elessar
Üye
RyuK dedi:

@Lost Bu geniş versiyonu nerden buluruz ? İndir deme lütfen :)

http://www.amazon.com/gp/product/B000654ZK0/ref=pd_cp_d_1?pf_rd_p=316286001&pf_rd_s=center-41&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B000067DNF&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1XZ6D2W3ASMBSBJVVJP4

The Lord of the Rings - The Motion Picture Trilogy (Platinum Series Special Extended Edition) (2004)
elaela
Üye
Hitman izledim süper bi filmdi. Ama BeoWulf mükemmele yakındı :)
Misafir
Eastern Promises izledim az önce...tek kelimeyle mükemmel bir filmdi..Viggo amcam beni şaşırttı bazı sahnelerde(normal aslında)..özellikle hamam~ sahnesi müthişti...bi de Viggo amcama uzun saç daha çok yakışıyoo..filmdeki deli çozuk türktü galiba iyi küfür ediyordu ;D

ben de notumu vereyim: 8.2/10

Misafir
Japon bir film olan The Returner'ı izledim. Gayet klişe bir konu olsa da birkaç sahnesi ve sonu çok güzeldi. Notum 7.2 idir.
sibur
Üye
Bugün The Golden Compass'ı izledim.LotR ile karşılaştırılması yanlış olmuş.Fantastik öğeler felan ama biraz hitap ettiği yaş kısmı bize uymuo.LotR'un çocuklar için yapılanı denebilir en fazla.Neyse notum:7.8 idir.
Misafir
[red]çarşamba günü beowulf'un 3 boyutlusunu izledim, ondan önce normalini izlemiştim. ikisi arasından 3 boyutlusu daha güzeldi ama yine de vasat film olma özelliğini değiştiremedi. 6.5[/red]
discussioncontroller