Anime sizin için ne demek?
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Anime sizin için ne demektir?

Çizgifilm,animasyon,Bir yaşam tarzı,sanat yada animemi demektir sadece?

Anime sizin için ne anlam ifade eder?

Anime büyükler içinmidir yoksa çocuklar içinmidir?

Animeye çizgi film yada animasyon denildiği zaman,verdiğiniz tepki nedir her zaman?

Bu forumun amacı,herkesin anime hakkındaki düşüncelerini ve tavsiyelerini ayrıcada animeye olan hem kendi ilişkilerini hemde ülkemizdeki anime olan yanlışlıklar ve doğruluklarla ilgilidir.
hawkeye137
Üye
Yetişkinler için, zaman zaman pembe dizi kıvamında bir çizgi film türü.
zobu312
Üye
Eğlence aracıdır benim için. Anime herkes içindir. Yani herkese ve her yaşa göre bir seri vardır. Animeye birisi çizgi film yada animasyon dediğinde haklısın derim. Sonuçta animenin anlamı animasyondur.
yettinsasuke1yettinsasuke1
Üye
Anime başka bir sanat'dır.

Kesinlikle çizgifilm yada animasyon değildir.

Zaten çizimleri hiç benzemiyor.
ryuukryuuk
Üye
faggotluk
Mister NO
Üye
anime çizgifilmdir basbayağı.aksini kimse iddia edemez.
esekesek
Üye
kesinlikle katılıyorum.

ayrıca çizgifilmlerin doğuşu filmlerden daha eskiye dayanır ve bu düşünce doğrultusunda animeler, sinemanın ilerisindedir. sanatzal açıdağn.
cocoldplay3
Üye
Death Note ve miyazaki filimleri dışında çok anlamsız bulduğum, zaman kaybı olarak gördüğüm bir tür. Çocuğun olsa çizgi film diye izletemezsin; büyüyüncede, sığ bulduğun için kendin izlemezsin.
bbgbbg
Üye
Anime çocukları eğlendirmek için izletilen ve bana göre pekte eğlenceli olmayan birşeydir.Daha büyükler için animeler olsada şahsen kesinlikle karşısına oturup izlemem :D
PISLIXPISLIX
Üye
İçinde yaşadığım dünyadan sıkıldığım anda imdadıma yetişen, beni başka diyarlara sürükleyen araçtır. Çocuk gibi davranmak istediğimde beni çocuk yapan, yaşıma uygun davranmak istediğimde bunu sağlayabilen şeydir anime.

Çocuk animesi de izliyorum, gayet de zevk alıyorum yani. Her şey, önyargıları kırmaya bakıyor...
zobu312
Üye
@yettinsasuke1
Hadi çizgi film değil diyelim, anime nasıl oluyor da animasyon olmuyor bana açıklar mısın bir zahmet?
discussioncontroller