Sly Cooper 4: Thieves in Time
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
image

Sly 3: Honor Among Thieves'in hikayesini kaldığı yerden devam ettiren oyunda Sly Cooper, Bentley ve Murray gibi karakterler oyunda yer alacak. Bentley'nin yaptığı zaman makinesi nedeniyle "Thievius Raccoonus" adlı Cooper ailesinin tekniklerinin yazdığı kitap zaman içinde kaybolmuştur. Ailenin sırlarının yazdığı bu kitabı başkasının ele geçirmemesi için de görev Sly'a düşer ve zaman içinde yolculuk başlar.

Çıkış Tarihi: 2012
Platform: PS3

Kaynak: BölümSonuCanavarı
loveimmuneloveimmune
Üye
Bentley ve Murray varsa tamamdır :)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Onlar zaten değişmez elemanlar. Sly kankaları olmadan yapamaz. :)

....

Oynanış videosu

legoyunuslegoyunus
Üye
oyunu sucker punch yapmıyor bu arada
darkprensdarkprens
Üye
Sucker Punch yapmamasi korkutuyor, ayrica grafikler daha iyi olabilirdi sly HD collectionun daha gelismis grafiklerini yapabilirlerdi
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Umarım Crash Bandicoot'un başına gelen Sly Raccoon'un başına gelmez. =)
darkprensdarkprens
Üye
Sly 1 Bitti Sly 2ye basladim HD Collectionda cok iyi yahu. Sly 3 bittikten sonra da Sly 4un demosunu oynarim

Bu arada Sly 4 Hem 40 dolar olarak cikicak hem de cross-buy oyunu olucak yani 40 dolara hem ps3 hem de vita surumu alinmis oluyor.
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
PS2 döneminde ne oynardık Sly'ı be. Zaten Sly; Jak and Daxter ve Ratchet & Clank müthiş ötesi oyunlardı ve Sony'nin platform türüne ne denli kıymet verdiğinin göstergesiydi. Ama maalesef PS3 döneminde çok iyi desteklenmedi bu seriler. Ratchet & Clank işin kaymağını epey yesede Jak and Daxter gibi (aralarından en iyisi bana kalırsa) özgün bir yapımın yenisinin yapılmaması hüsran oldu. Sanırım PS3'e beklemesek daha iyi ama bana kalırsa PSP Vita için Jak and Daxter oyunu gelicek. Tıpkı Jak and Daxter The Lost Frontier da olduğu gibi. (gerçi tek başına Daxter'ın oyunu bile çok güzeldi)

@darkprens: Daha önce oynadın mı yeni mi oynuyorsun?

PSN plus ile verilen kampanyaların (beleş oyunlar -kısmen-, indimler, betalar...) ve cross-buy olayının Sony'i yükselişe getirecek atılımlar olduğu aşikâr ama çok iyi reklamını yapamıyor ve çoğu kişiye sorun yaşatıyor (özellikle PSN wallet olayı.)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Eurogame 6, IGN 8, Gamespot 7.5, Metacritic 75 vermiş.

İlerki aylarda kesinlikle alacağım. Bir de Sony'nin bi sürprizi varmış oyunla ilgili. Facebook'dan söylemişlerdi. Muhtemelen fiyatı düşük olacak. Tahmini 70-80 TL arası olur.
legoyunuslegoyunus
Üye
oyunu avrupaya niye bu kadar geç çıkarıyolar yaw, bari özel bişiler versinler
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Avrupaya 28 martta çıkıyormuş, çüş! Neden bu kadar geç çıkıyor sahi?
discussioncontroller