Hesap - Karakter Alım / Satım / Takas
Misafir
World of Warcraft hesabını/karakterini satmak isteyenler, bu başlığa tüm detaylarını yazarak alıcı bulabilirler.

Hesap ve karakter almak isteyenlerde, yazılmış olan ilanlardan faydalanabilirler.
sanitarium
Üye
lvl70 human warlock sanitarium (shattared halls)
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Sanitarium
şimdilik satıp satmamak arasında kaldım, yeniden oynayıp oynamamak arasında da kaldım ama bi süre ara vericeğim kesin oyuna... O yüzden şu karaktere bakıp bi fiyat biçer misiniz ne kadar eder fiyata göre satmaya karar vereceğim de...
Accountumda açıkçası başka iyi karakter yok 4-5 tane 30 lvl felan var işe yaramazlar yani...
Sanitarium karakterimde yaklaşık 1k gold var ama epic flying mountum yok...
karazhan attunedim...
Almayacak bile olsanız burda alıcı gözüyle fiyat biçerseniz sevinirim...
Misafir
Alıcı gözüyle aşağı yukarı bir fiyat biçeyim, 100 ytl. Yani pek bu piyasayı bilmiyorum ama ben 100 ytl verebilirdim buna. Ama şunu göz önünde bulundurmalısın, ben çaresiz bir bakış açısına sahip değilim, ortalıkta ise level 70 başlamak isteyen birçok çaresiz velet var. Onların üzerine de oynarsan bu parayı ikiye katlayabilirsin.

Not: Full level 70 epic mage + full tier 0 set 60 hunter + 29 level full twink rogue'lu bir account'la arkadaş PSP üstüne iki üç oyun alabilirim diyordu, hoş hiç satmadı ama, belki yardımcı olur.
sanitarium
Üye
100ytl demişsin fakat galiba şu gerçeği atladın; oyunun kendisi artı ek paketin fiyatı toplamı en ucuz şekliyle 110ytl civarı bi fiyat oluyor...
o yüzden oyun fiyatı artı 100ytl dediğini düşünüyorum ona göre fiyat hesaplayım.. Peki başka fiyat biçebilen???
dazelya
Üye
Walla ben char ımı fiyatların en düşük olduğu zamanda. Nisan ayında sattım ve belkide en az fiyata gidecek class olan Warrior du. Üzerinde t3 - t4 falan vardı. 270ytl ye satmıştım. Şuan ki fiyatlarada bakarsak bence en az bi 300 - 350 yaz. ;)
Misafir
@sanitarium, oyun artı ek paket 60 milyon. Ve evet oyun fiyatını da hesapladım. Elinde 70 Priest olsaydı dediğim fiyat farklı olurdu ama sadece level 70 lock yeterli değil. Kalmış ki, her şey yeterli olsaydı dahi üzerindeki item'lar yeterli değil.
sanitarium
Üye
peki elimde bi de bu var
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Milliavigest
bu ne kadar eder bu da başka bir accde ve bu accin içinde 19roq 29 lock twinkleri var horde da da 40 küsür level adamları var
bu da benimle beraber oyunu bırakan arkadaşım ona da bi fiyat biçin bakalım =)
ThyestesThyestes
Üye
200-250 civarı diyorum ben
full epic hunterıma 380 ytl fiyat biçmişlerdi daha fazla etmez heralde buda
sanitarium
Üye
bişey sorabilir miyim bu seferki sorum yeni bi soru bazı yerlerde charımı satıyorum ama acc'i de satabilirim diye ibareler geçiyo char nasıl ayrı satılıyor anlamadım da???
yussuw
Üye
Char ayrı satılmaz bildiğim kadarıyla toptan acc satılır :)
Mertcan
Üye
Karekterde migrate yoluyla satılır arkadaşım şöyle bi olay vardı(Yanlış Hatırlamıyorsam) aynı soyad mı aynı ad soyadamı ne sahip olan kişiler hesaptan hesaba aktarabiliyorlardı...
discussioncontroller