Hesap - Karakter Alım / Satım / Takas
kerzgul
Üye
evet mertcan haklı ACC sahip isimleri aynı olursa char satılabiliyor.
Ayrıca warlock için bi fiyat vermek gerekirse 150-200 arası bişey olabilir.
Eallow
Üye
Wow bc accountumu satmak istiyorum.
70 level shadow priest undead
42 level hunter b.elf
30 level mage b.elf
23 level tauren shaman
Bu son üçü hediye :)
Sporeggar serverındaki main char;
Eallow >> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sporeggar&n=Eallow

.Pure raid spec shadow priest
.Kasada 350g, ve şu anki server değeri olarak 700g'a yakın mat, primal vardır.
.Naxxramas ve Karazhan attunement'ım var.
.Hali hazırda 20şer tane BG mark'ı, 10k'ya yakın honor point.
.375 tailor & 330 enchanting. Serverda tailor & enchanting denilince danışılan insanım. Güvenilir bir ünüm vardır Sporeggarda.
.Reputation olarak bir çok ırkla Revered'üm. Henüz bir heroic key'im yok ama yaklaşık olarak 1000~ rep. lazım.
.Horadrim, Sporeggardaki 4.en iyi raid guildi, harcamak isteyenler için de 35 gibi bir DKP'm var. Bid yöntemiyle 25-manlerde dkp kullanılıyor.
.225 riding skill
.Direkt olarak account satacağım için tercihen İstanbul.
.Account'ı aldığınız anda ana maili sizin gözünüz önünde değiştirip, accountu ve üstüne biraz daha ücret eklenirse orjinal wow+bc cd.lerini de veririm, hepsi çiziksiz.
.Fiyat olarak 300 YTL düşünüyorum.

---

Ayrıca holy olmak isteyen arkadaşlar için mp5 gearlı pek çok +heal setim var. Bonus heal sanırım 850 gibi bir şey oluyor.D3 bazı healer parçaları da var.
Eallow
Üye
42 level b.elf Hunterda ayrıca 300 goblin engineering, 250 Leatherworking mevcuttur. Sadece Goblin engineer renewal yoluyla bulabileceğiniz Pet Bombling'e de sahiptir :)
Ningushi
Üye
Slm arkadaşlar fiyat konusunda yardımcı olabilir misiniz. 70 Human male mage Chromaggus karazhan epicli/70 Undead male priest lvl70 dungeon mavileri(tailorin 365 2 parça fsw set var)Talnivarr/lvl62 female human warrior var ne kadara gider sizce
Mertcan
Üye
yani itemler konusunda hiç birşey yazmamışın yani epicli fakat epicin derecesi ne ayrıca sana bir tavsiye warioru da 70 lersen sonucta seçenek çok olduğu için alıcı da artar verilen fiyatta ;)
gaslan
Üye
arkadaşlar bne 70 level orc warrior ımı satmak istiorm. char eu pve aggramar serverında migrate e açıktır. char ın itemları sağlamdır. 6 tane epic vardır. serverıda gayet güzeldir ve güzel guildler bulunmaktadır. charda normai uçan binek be 2500 gold wardır. çok fazla bi fiyat istemiorm. 200 düşündüm ama pazarlığa açığım. bu arada istanbulda oturuorm. msn den iletşim kurabilirsiniz ultraslan_tuncberk_91@hotmail.com
ColdFire_f
Üye
Acc değilde charları transfer etme gibi bir durum oluyormuş.Bu nasıl oluyor?Şöyle itemi falan öenmli değil 70lvl bi hunter falan olsa iyi olur tabi char transferi gibi bişi mevcutsa.Galiba acc lerdeki addsoyad aynı olunca oluyor bu char transferi işi.
rajasaurus
Üye
merhaba arkadaşlar ben charımı satmak istiyorum... ilgilenen olursa lvl 70 UD male mage(full epic) mount hayjal questide yarımdır (burninglegion) ve 65 T male shaman(burninlegion) vardır,acil diyebilirim fiyatta anlaşabiliriz isteyen olursa cd leride verebilirim orjinal kutusunda,pm atmanız yeterli,daha detaylı bilgi istersenizde verebilirim.
Loituma
Üye
Arkadaşlar Elimdeki Human Paladin Charı Herhangi bir Horde Veya Alliance charla Deiştirmek istiyorum
Oncelikler Horde Paladin >> Ally-Horde Warrior >>Warlock>>Hunter (mage veya Druid istemiyorum )

Character İmbadır arkadaşlar ..
The World of Warcraft Armory
Heal Gear da > 1700 heal 10k Mana 223mp5sec vardır.T4 gloves vardır
+Epic Flying Mount
+110 gold Para
+Tum heroicler + 3 Exalted faction (cenarion sha tar violet eye ) full revered
+19 Badge of Justice
+20k Honor
+600 Arena Points

Tank Gearı >> Full ve Sağlamdır Aoe grind için biçilmiş Kaftan SunEaterBoots of Elusion+Full Mavi 3 tane Dungeon Set 3. ve 1 parça Tier 4
Pvp Gearı >> 1 tane Vengeful+3Gladiator+Maviler..
The World of Warcraft Armory
Account Açıktır Merak ettiğiniz her şey oyun içinden char açarsanız gösterilir..

İlginiz için Teşekkürler
Dwarveskiller@hotmail.com
StSpawN
Üye
bana arena puanı ve honor puanı çok yüksek ama item alınmamış 70 horde rouge gerek sizce fiyatı ne olur
discussioncontroller