Hesap - Karakter Alım / Satım / Takas
Alvarez
Üye
Satılık wow account 4 tane lvl 80 2 tane lvl 70(rogue,DK) lvl 30-60 arasıda hunter shaman ve mage.80warrior 80warlock 80druid ve 80paladin paladin dier 80 lerden farklı bi server dadır warrior paladin ve druid n epic flight training ve dual specleri mevcut dier detaylar ve ücret  için vcagdaskaya@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz
Lennox
Üye
25 men kingslayer 5.8k gs resto druidimin oldugu accountu satiyorum(ayrica pve cat pvp resto gearlerida mevcut char iyi kasilmis).ayrica lvl 80 rogue var accountta 25k gold epic binekler bi ton alt vs de mevcut. fiyat cok uygun nerdeyse kutu fiyatina birakicam. iletisim icin kontnemesis@hotmail.com
Laylaylom
Üye
5 tane 80 level (Shaman,Paladin,Priest,Druid,DK,Warlock) ve ayrıca 40-70 arası 4-5 farklı sınıfın bulunduğu accountumu satmak istiyorum. Charların hepsinde Dual Spec vardır. Paladin - Shaman - Druid epic fly a sahiptir. Paladin JC/BS 450, Shaman JC/Enc 450 , Druid Ins/Herbal 450 , Priest Transmute Alch 450 , DK Mining/Engineer 450, Warlock Tailoring 450 dir. Jewelcraft,Alchemy,Inscription mesleklerinde sınıfına göre yarayacak her türlü epic recipeleri vardır. Fiyat konusunda çok emin değilim piyasayı da bilmiyorum. Bu nedenle gelecek tekliflere göre Accountu şimdi ya da Cataclysmden sonra charları 85 yapıp öyle satmayı düşünüyorum . İlgilenenler laylaylomhobarey@hotmail.com adresinden ulaşabilirler - MSN ya da Mail yoluyla - . Teşekkürler

Edit: Sayma özürlü birisi olarak 5 level 80 dedikten sonra 6 tane sınıf ismi saymam garip olmuş. Evet 6 tane Level 80 char bulunmaktadır  ^-^
iniustusiniustus
Üye
lvl 80 Orc Hunter
Malygos realm first kill var..
ondan snrada pek oynamadım ve paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum..
bütün bilgileri armory linkinden bulabilirsinzi.. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&cn=Notalone
bana ulaşmak için: hkustaoglu@gmail.com
matthdogmatthdog
Üye
Satıldı.
discussioncontroller