Okuyucu mektupları!
tool
Üye
Admin: Oyungezer'in okuyu mektupları için e-posta adresi postaidaresi@oyungezer.com.tr olarak değişmiştir.

arkadaşlar ve sevgili editörler. level de benim ve biçok okuyucunun en çok sevdiği ve okuduğu köşelerden biride okuyucu mektuplarıydı. yeni dergininde ilk sayısından itibaren o köşe oluşturulursa güzel olur sanırım. bunun için mesaj ve mektup gönderebilceğimiz bi adres olursa iyi olur. ne dersiniz?
Misafir
O değil de kim yazacak inbox'ı? Göktuğ abi ve Sinan abi bölüşebilirler bence ^^
tool
Üye
göktuğ da olabilir mehmet te! alıştım onada. samimi olsunda. leveldeki son halini göörüne gerçi ne olsa gider!
Misafir
Sinan abi yazsın.
Proper
Üye
Kesinlikle Sinan Akkol yazmalı bence. Gerçi Jesuskane de yazsa hani hiç fena olmazdı. :) Ama kanımca kim yazarsa yazsın sorulara esprili bir üslupla da olsa tam vevabını vermeli.
PeaCeMaC
Üye
Yok yok Mehmet Kentel yazacaktır, yazmalıdır, gayet iyi olur yazması :). İlk sayıdan başlanması zordur herhalde ama keşke başlansa.
Gildor
Üye
Mehmet Kentel'in yazdığı inboxları seviyordum ben biraz espirili, alaya alan bir dille eğlendirip arada cevaplarıda kakalayıveriyordu :D
Misafir
Hm biri Jesus demiş, evet gerçekten Jesuskane'in donanım cevaplarının tadı damağımızda. Hoş gelen gideni aratmadı ama, yine de Jesuskane'de süper inbox yazabilir :P
marrow
Üye
mehmet süper inbox yazıyordu ölüyordum gülmekten okurken

sinan abi de çok kaliteli yazıyordu oda süper olur
Misafir
Mehmet abi bazen espirinin dozunu fazla kaçırıyor sorunun cevabı gelmiyordu.Bence Sinan abi yazsın inboxu.
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Mehmet Kentel yazmaya devam etsin bence.
discussioncontroller