Okuyucu mektupları!
HazeHaze
Üye
Birbirlerine atmışlar yani. (Salladım mı yoksa?)
Mektupları okurlar cevaplasın. :D
Dark Templar
Üye
Haze dedi:

Birbirlerine atmışlar yani.

benim düşüncem de bu yönde ama hayalgücüyle haşırneşir olmak zevkli bir süreç diye söylemiyorum.ayrıca karşıdakini paniğe sürüklemeye de çalışıyor olabilirim.bak şimdi! :-X
dark_devil_cry
Üye
abi levelın 100 sayısını hatırlayın :D bence gene oo şekilde yapmışlardır :D ;) dimi editörler :D
inesistente
Üye
nolmuştu level'ın 100. sayısında? hatırlamıyorum ben. arşive bakmaya da üşeniyorum, böyle de bir insanım. ama bütün yazılarımı bitirdim, tembellik hakkım var. ucundan bi tüyo verseniz? (haydaa ipucu isteyen değişti=)
Dark Templar
Üye

nolmuştu level'ın 100. sayısında? hatırlamıyorum ben. arşive bakmaya da üşeniyorum, böyle de bir insanım. ama bütün yazılarımı bitirdim, tembellik hakkım var. ucundan bi tüyo verseniz? (haydaa ipucu isteyen değişti=)

üff ben de çok pis üşendim şimdi ya.üşenmeyen biri bize söyleyebilir mi? ^^
VivaRevolucion
Üye
Üşenmedim baktım. Bişi olmamış.

Not:"Kollektif bir aşk hikayesi X ve Y" adında; Mehmet beye nobel kazandıran bir kısım varmış o sayıda belki bu noktaya dikkat çekmek istenmiştir.

Oyy, benim baktığım 10. yılmış halbuki 100. sayı denmiş.
inesistente
Üye
hımm karıştırıyorsunuz sevgili VivaRevolucion, o 10. yıl sayısında... ben 100. sayıda buralarda değildim korkarım ki (neden korkuyorsam)...
edit'e edit: doğru noktaya basılmış bir parmak
Dark Templar
Üye
peki parmağımızı endogamiye yönlendirirsek ne ile karşılaşırız?
inesistente
Üye
aile içi evlilikle. ama konumuzla alakasını anlayamadım?
Dark Templar
Üye

ilk ay için okuyucu mektuplarını endogami yoluyla hallettik arkadaşlar, sağolun yine de. adres en son ne olarak belirlendi bilmiyorum, tuğbek değiştirecekti. tuğbeeek...

burada yazmıştın da :-[
discussioncontroller