Okuyucu mektupları!
inesistente
Üye
arkadaşlar henüz dergiyi almamış ancak mektup yazmak için yanıp tutuşan arkadaşlar için geliyor bu şiir:

statükonun karışmış kafası
derdini bana söyle onun kapalı kapısı
kiminin parası kiminin duası
ozan der "oyunlar gezmekle aşınmaz"

hepsi başka bir alemde
biri yazısında birisi pes'te
ofis desen her yerini toz götürmekte

aşık inesistente şaşırır tüm olanlara
birisi mektup@oyungezer.com.tr demekte hala
doğrusu postaidaresi@oyungezer.com.tr olmakta

VivaRevolucion
Üye
Aşık mehmet der ki bir meltup yazın
İki kalem oynatmakla olmaz ki yazın
Bunlara sebeptir soğuğu ayazın
Anladım ki oyunlar gezmekle aşlımaz imiş

Tüm alem kavuşmuş dergisini okur
Titre de kendine gel ey okur
Semaverde kaynar çay foku foukur

Aşık viva almış sazını eline
Ne anlar söylesen bunları eline
Vurdum sazı beline beline

DuDe
Üye

O değil de kim yazacak inbox'ı? Göktuğ abi ve Sinan abi bölüşebilirler bence ^^

gok++ da yazsın katılıyorum ^^ ^^
EjderhaNefesi
Üye
Posta idaresi çok güzel olmuş bence. Merak ediyordum acaba okuyucu mektupları(isteyen her halde ulaşır) mı olacak yoksa bu bölüm  olmaycak mı ilk sayıda diye.Sonuç memnun edici
Özelllikle grafiker Erden için(dergi yanımda değil soyadını hatırlamıyorum sorry) bir altyazı için yazılan espriye gülmekten öldüm(Boyama kitabı olanlı bölüme) ;D ;D ;D
Mehmet Kentel'in cevapları yazan kişiler için bazen ağır olduğu düşünülsede kendisinin bu bölüme devam etmesini uygun buluyorum.Yerinde bir karar  ;)Böyle devam ;)
hornyboi
Üye
Oyyy tam da liseden mezun oldum edebiyattan kurtuldum derkene karşıma burda da aşık veyseller çıktı :D inş dergide böyle yoğun edebi duygular pek bol değildir. Bunlar bana fazla hocam :D
Bu arada çok geç öğrendim yeni dergiyi ilk sayıya yazamadım bi mektup ama ikinci sayıya inşallah...
Blaine
Üye
Ya ben milletin posta idaresi mesajlarından görüyorum sana hep mesaj yazmak istedim ama bir türlü elim gitmedi diyorlar.Niye gitmiyorsa valla ben yazacağım şeyi 2 ay önceden kurgularım ki sonra ah bunu niye unuttum ah şunu niye unuttum filan sölenmiyim diye... Süper oluyor yazın bence :D :D
fluxdemon
Üye
bugün okudum sonunda posta idaresini, muhteşem olmuş. siz ayrıca bir bölüm açın kendiniz sorun kendiniz cevaplayın, gerçekten çok eğlendim okurken :D
kirkenstein
Üye
mailler seçmece yapılsın yazarlarca ama tayfada gök olmalı beybi.. (aa magritte:)
discussioncontroller