İnternet Cafe Veritabanı –Ortak Çalışma Alanı-
akara
Üye
Bu başlık bir ortak çalışma alanıdır. Ortak çalışma alanlarında forum kuralları farklı işlemektedir. Buraya atacağınız mesajlar normal başlıklarda olmayan kurallara tâbi olduğundan ceza almanıza yol açabilir. Lütfen Ortak Çalışma Alanı kurallarını aşağıdaki başlıktan dikkatle okuyunuz:
http://www.oyungezer.com.tr/component/option,com_smf/Itemid,26/topic,1328.0/Hayatımızın Büyük Kısmı Oyun
Hepimizin ortak paydası oyunlar. Hayatımızın monotonluğundan uzaklaştıran, her geçen gün okulda ya da işyerinde omuzlarımızın üzerine bir kat daha yüklenen sıkıntı ve stresten arınmamızı sağlayan, çoğu zaman eğlenmek kafamızı dağıtmak için oynadığımız ama bazen de inat ettiğimizde bitirmek uğruna bilgisayar karşısında sabahlatan oyunlar.

Oyun oynarken eğleniyoruz, Oyungezer okurken eğleniyoruz, forumlarda muhabbet ederken eğleniyoruz, forum buluşmalarında eğleniyoruz, oyunlarla ilgili sohbet ederken eğleniyoruz, ama bütün bunlar bize yetmiyor ve bu eğlenceyi sizin için bir adım öteye götürmek istiyoruz.

Nedir Amacımız?
Birlikte oyun oynayıp, birlikte gülüp eğleneceğimiz, kız arkadaşımıza/erkek arkadaşımıza Need For Speed’de tur bindirdiğimiz zaman surat astığında gönlünü almak için Call Of Duty’de bilerek öleceğimiz, bütün bunlara ek olarak turnuvalarda birbirimize meydan okuyabileceğimiz ve bu meydan okumalarımız sonucunda sürpriz hediyeler kazanabileceğimiz bıcır bıcır, cıvıl cıvıl, kıpır kıpır oyun etkinlikleri/oyun turnuvaları hazırlamak amacımız.

Neye İhtiyacımız Var?
İlk aşamada öncelikli amacımız internet cafe veritabanı oluşturmak. İşte bu noktada siz devreye giriyorsunuz.

Peki Ne Yapmamız Gerekiyor?
Kendinizi evinizde hissettiğiniz, bilgisayarları oyun oynanacak düzeyde olan, merkezi yerlerde bulunan internet cafelerin iletişim bilgilerine ihtiyacımız var. Bu başlığa; aşağıda belirttiğimiz bilgileri yazarak, bu tip etkinliklerin yapılabileceği internet cafeleri eklerseniz, biz de en kısa zamanda bu cafelerle iletişime geçip sizler için bu etkinlikleri organize edeceğiz.

İnternet Cafe Adı:
İnternet Cafe Adresi/Bulunduğu İl ve İlçe:
Telefon Numarası:
Bilgisayar Sayısı:


[center][img width=300 height=225]http://img148.imageshack.us/img148/3670/alienlanpartywv8.jpg[/img][/center]
discussioncontroller