Dans
e.S
Üye
Görsel sanatın tanımına uygun şekilde dans da görsel sanattır.

(Hem de resimden eskidir, dolayısıyla görsel sanatların en eskisi danstır.) =)
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Resimden eski miymiş gerçekten? Mağaralara resim çizmenin tarihiyle yaptıkları unga bunga tv çunga dansının tarihini nasıl ayırt etmişler?
Laçin
Üye
Konuya tam vakıf değilim ama bazı hayvanlar dans ederler mesela, insanlıktan önce de var olmuş hayvanlar dans ediyorlardır falan, insanlar da görüp dans etmişlerdir vs. :cheer:
e.S
Üye
Bilinçli olarak resim çizmek bilinçli olarak dans etmekten daha üst mevkide bir zihinsel işlemdir, dolayısıyla büyük olasılıkla böyle olmuştur.

Fakat asla bilemeyiz, birbirlerini dövüp şekilden şekle sokuyorlar idiyse heykeltraşlık da olabilir =P
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
gelmiyor
HOXHOX
Üye
o değil de dans eden bitki varmış. müzik tutuyon yapraklarını falan oynatıyor ciddi ciddi. youtuba nature documentary yazıp izliyorum don't judge.
SwooshSwoosh
Üye

Resimden eski miymiş gerçekten? Mağaralara resim çizmenin tarihiyle yaptıkları unga bunga tv çunga dansının tarihini nasıl ayırt etmişler?

edo 2011de burda mıymış ya
MosquéteroMosquétero
Üye
serbest çağrışım

westgrey dedi:

dans etmeyi o kadar bilmiyorum ki güzel dans eden adamın nasıl dans ettiğini bile kafamda canlandıramadım

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Swoosh dedi:

edo 2011de burda mıymış ya

lys kazanınca üye olmuştum yav 2010 felan

PersonaPersona
Üye
üye olmanla beraber her şey ters gitmeye başlamış işte
SoddorathSoddorath
Üye
edvırd alpha üyesi değil miydi yav?
discussioncontroller