OGZ Online Mobil Sürüm
rebelboyrebelboy
Üye
Sevgili editörler OGZ Online'in mobil cihazlara uygun bir sürümünün olmasi gerekmiyor mu sizce de?
Şöyle app tarzinda bi site guzel olurdu... Böyle telefondan girmek uğraştiriyor... N4G in ki guzel mesela...
RelentlessRelentless
Üye
Mobil surumu cok vasat zira ben normal surumu kullaniyorum, bir iphone appi yapacaktim sirf kendi keyfimdn dolayi ama mac bookum da yok.
rebelboyrebelboy
Üye
Ben de normal sürümden giriyorum ama haliyle pratik olmuyor. Bi OGZ app güzel olurdu ;-)
AlphariusAlpharius
Üye

Mobil surumu cok vasat zira ben normal surumu kullaniyorum, bir iphone appi yapacaktim sirf kendi keyfimdn dolayi ama mac bookum da yok.

Alırsın panpa macbook ne ki. Sen al beraber yazarız.
dodgerdodger
Üye
Mobil sürümü var mı?

Beyler üşenmeyelim. Şöyle 3-4 kişi bir araya gelip birşeyler attırsak ortaya? C# falan? :F

edit: macbook deyince aklıma geldi. Vatan'da %25 ile indirimle, Almanya'daki fiyatıyla aynı paraya geliyor :F Euro sağolsun. İkisi de 13". Konfigürasyonu karşılaştırmaya üşendim :F
Durmuş
Üye
Söyle güzel bi mobil sürüm olsa süper olur. Bu normal sürüm telefondan eziyet oluyo bazen. Hele diablo reklami kondugunda linki kapatmak neredeyse imkansizdi ve delirtmisti adami
cokpisgamer
Üye
hah ben de bunu diyecektim artık mobil bir nesiliz monitör başında eskisi kadar vakit geçirmiyoruz. mobil versiyon olsa, hatta forum app'i falan olsa dadından yinmez. bi el atın be ya
discussioncontroller