Sunucu / Sistem Bakımı
epic_dogepic_dog
Üye
Merhaba arkadaşlar,

Bugün (25.09.2011) sunucu ve sistem üzerinde bakım çalışmalarımız olacak. Arada kısa süreli kesintiler olabilir. Bakım çalışmaları bittiğinde tekrar haber vereceğim.

Ozan
manager
Üye
Site'nin hızlanmasını sağlayabilirseniz çok mutlu olacağım şahsen. Bir de yeni smiley setleri koyuverseniz eliniz değmişken?
peace
Üye
Jet gibi olsun böyle. =P
ElladanElladan
Üye
Tuğbek Abi'nin geçen söylediğine göre siteyi hızlandırmak için iki aşamalı bir planları var.

İlk önce yeni bir server daha kiralayıp forumu birine, siteyi diğerine kuracaklar.

İkinci aşamada da şu anda kullanılan kunena yerine farklı ve daha iyi çalışan bir siteyi sıfırdan hazırlayacaklar.

Bunlar ne zaman olacak orasından emin değilim ama plan bu.
hadicanımoradan
Üye
Patch notlarını yayınlayın. Adminlere ve modlara nerf geldi mi?
RelentlessRelentless
Üye
Fiyuv fiyuv..
bfrheostatbfrheostat
Üye
Ayrıca 30 Kasım 1999 olayını yakaladım siz düzeltemeden :P
PrinnyPrinny
Üye

Merhaba arkadaşlar,
Ozan

Efendim? :F
PiranhaPiranha
Üye
haydi hayırlısı bakalım. üstte Manager dediklerine katılıyorum. Merakla sonucu bekliyoruz. Kolay gelsin çalışmalarınızda başarılar.
PiranhaPiranha
Üye
az önce mesaj attımdı yayınlanacakmı?. Deminden beri bakıyorum bir kırmızılı mod birde yeşilli editörümüz buralarda mesajı kontrol edemediler herhalde. Birde bu mesaj yetkililerce kontrol edilecek hedesi hödösü nedir açıklasanız.
epic_dogepic_dog
Üye
Çalışmalarımız devam ediyor.
Ayrıntıları daha sonra paylaşacağız.
Desteğiniz için teşekkürler.

@piranha Bazı arkadaşlar duyuru kısmına alakasız mesajlar atmaya başlamıştı. Bu nedenle onay sistemi koymak durumunda kaldık.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller