Sunucu / Sistem Bakımı
bfrheostatbfrheostat
Üye
Sahi neden boş görünüyor mesajlar?
epic_dogepic_dog
Üye

Sahi neden boş görünüyor mesajlar?

Alıntılarla ilgili bir sorun oldu. Şu güncellemenin geri yüklemesini bekliyorum anlamak için.
SwooshSwoosh
Üye
Spoiler:
image

oh the irony
PiranhaPiranha
Üye
Acaba bu yaptığınız şeydenmi kaynaklanıyor şöyle hatalar almaya başladım:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/seti/public_html/forum/library/core/functions.error.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/seti/public_html/forum/bootstrap.php on line 00
PiranhaPiranha
Üye
Hocam demin baktımda gönderdiğim içinde resim paylaştığım mesajlarım hepsi yok olmuş. vay başıma. sadece benim mesajlarım birde herkezinki duruyordu. alıntı yapmamış olduğum halde gitmiş. sakın bir daha geri eski haline gelmeyecek uçtu gitti onlar demeyin yanarım.
CoraxCorax
Üye
alıntılar ile alakalı olmayabilir, ben bu konuya alıntısız mesaj attım hiç gözükmedi
epic_dogepic_dog
Üye

alıntılar ile alakalı olmayabilir, ben bu konuya alıntısız mesaj attım hiç gözükmedi

Bu başlığa atılan mesajlar onay gerektirdiğinden görünmüyor.

Hocam demin baktımda gönderdiğim içinde resim paylaştığım mesajlarım hepsi yok olmuş. vay başıma. sadece benim mesajlarım birde herkezinki duruyordu. alıntı yapmamış olduğum halde gitmiş. sakın bir daha geri eski haline gelmeyecek uçtu gitti onlar demeyin yanarım.

Görünmeyen mesajınız varsa buraya yazın. Mesajlar veritabanında duruyor.

Hala kodda ne sorun var bulmaya çalışıyorum. Şimdilik alıntılar linkleri olmadan çalışıyor. (Alıntı sahibinin ismine tıkladığınızda mesaja gidiyordu, şimdi gitmiyor).
epic_dogepic_dog
Üye
Alıntılama ve linkleri düzeldi.
Görünmeyen mesaj var mı? (linkini atın)
PiranhaPiranha
Üye
Tamam şimdi baktım resimli mesajım dediğim aynen gözüküyor, uçan kaçan giden yok :) düzelmiş herhalde...

Bir ekleme yapmak istiyorum: Bir mesaja "beğen" verilmiş diyelim, bizde bu mesajı "alıntı" yapıp altına mesajımızı yazıp gönderdiğimiz de, işte o alıntı olan mesaja "beğen" vermiş olanlarda aynen gözükse olurmuki?. Konu-sayfada nasıl duruyorsa, alıntı yaptığımız mesaja "beğen" vermiş olanlar biz kendi mesajımızı gönderdiğimizde de aynen öyle gözüksün...
Fearless_tr
Üye
Selam, arkadasi üye yapicaktik bir türlü üye ol butonunu bulamadik bende bakiyorum yok nerden uye olabilir :S
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller