Yeni Sunucular
MelkorMelkor
Üye
açıkcası sitenin değil ama forumun tasarımını seviyorum. karanlık ama buna rağmen yazıları okumak kolay. artı bir de hızlanınca artık yine geceleri forumu turlayıp mesajlarla doldururum. (herkes bir övgü mesajı atmış ben eksik olmayayım dedim)

bir de şimdi o kadar söylendi şu smileyleri değiştirin diye ama bu sefer de çok fazla olmamış mı yahu? =)
manager
Üye
Yeni sunucular derken aşağıdaki gibi birşeyler bekliyor insan ister istemez *-*

Spoiler:
image
TodzaTodza
Üye
Yeni bir linke tıkladığında evet 1 saniyenin altında bir sürede açıyor ama önceki sayfaya geri dönmek istediğin zaman 6-7 saniyede açıyor..olmamış sayın webmaster'lar..olmamış.. :P :D
dodgerdodger
Üye
Geçmişi bırakın, önünüze bakın!
Gullothewhite
Üye
Ya bu eskiden beri yaşadığım bir problem ama buraya yazmakta fayda var.

Foruma yüklenen resimlere basınca , yarısının yarısı gözüküyor geri kalanı yok. Firefox'tan mı oluyor forumdan mı ?
__skytalker____skytalker__
Üye
Ben chrome kullanıyorum bende de aynısı oluyor.
PiranhaPiranha
Üye
mesaj yazarken belli bir süre sonra zaman aşımına uğradı deyip tekrar isim-şifre giriş isteme olayından vazgeçilsin. Süre aşımı 30dk ise 1 saat yapın can sıkmasın... Siteden forumdan, yüklenmiş resim vb açmak istediğimizde ayrı sayfa yerine aynı sayfada açılsın slayt gibi ilerleyelim. Yeni sunuculardan sonra iyi oldu güzel olduda bu gibi ufak tefek pürüzlerede dikkat edilmeli.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

mesaj yazarken belli bir süre sonra zaman aşımına uğradı deyip tekrar isim-şifre giriş isteme olayından vazgeçilsin. Süre aşımı 30dk ise 1 saat yapın can sıkmasın... Siteden forumdan, yüklenmiş resim vb açmak istediğimizde ayrı sayfa yerine aynı sayfada açılsın slayt gibi ilerleyelim. Yeni sunuculardan sonra iyi oldu güzel olduda bu gibi ufak tefek pürüzlerede dikkat edilmeli.

Yüklenmiş resimler veyahut videoları aynı sayfa içerisinde açmak mümkün. Tek yapman gerek: Bunların üzerine sol mouse tuşuyla tıklamak. Fakat sitedeki bütün resim gibi şeyleri slayt olarak yapmak zor.
peace
Üye
Hızlı cevap'a bold koyun yaw.:tongue3:
QktayQktay
Üye
yav 3-5 gün önce anasayfada "forumda son gönderilen mesajlar" kısmı vardı 2-3 saat kaldı sonra yok oldu. halbuki ne kadar rahat ediyordur insanlar forumdan son gönderilenlere tıklayasaya kadar kim nereye yazmış görüp, anında ulaşıyorduk. ason kullanıcı içeriklerinden bin kat daha kullanışlı olur sanırım
discussioncontroller