Marmara Üniversitesi - Nişantaşı Kampüsü
Carlaine
Üye
Marmara'yı kimse sevmediğinden olsa gerek, doğru düzgün bir Marmara konusu yok maalesef. O yüzden, en azından o kadar kötü bir yer olmadığını gösterebilmek için bilgilendireyim sizleri, ekşisözlük'ten falan bakıp da "ıyy, böyle okul mu olur lan?" demeyin sonra.

Öncelikle; kampüs içerisinde iki fakülte barındırıyor. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi. İletişim Fakültesi hemen girişte kalmasına rağmen, Dişhekimliği için çok az aşağı inmeniz gerekiyor.

image

Bu heykeli görürseniz çok şaşırmayın; zira kendisi bir diş apsesi ve Dişhekimliği Fakültesi'nin tam karşısında bulunmakta kendisi.

http://i.marmara.edu.tr/haritalar/nisantasi.jpg

Bu kampüsün genel haritası. Amerikan Hastanesi'nin aşağı sokağında, Marmara'nın diğer fakültelerine nispeten daha dar bir alanı kapsamakta. Ulaşımı kolay; Taksim'den metroyla Osmanbey'e geçiyorum şahsen. Ama merkezi bir yerde kaldığı için nerede oturursanız oturun rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz kampüse. Kampüste kafeterya ve yemekhane artı olarak da bir restaurant bulunmakta. Midesini düşünen insanlar için yiyecek olanakları gayet fazla.

Benden bu kadar şimdilik. Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü hakkında bilgi edinmek isterseniz direk bana da ulaşabilirsiniz. Güzel üniversite, imkanı bol olan bir üniversite ve iş imkanlarıyla dolu Nişantaşı. Daha ne olsun?
TyraelTyrael
Üye
Nişantaşı'na hiç gitmedim ama istediğiniz bölüm Bahçelievler'deyse kaçın arkadaşlar.
İmza: Bir Göztepeli.
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Okulda bir tek ben ve gabriel var zannediyordum. Meğersem başka hayat formları da varmış marmarada. %80'i embesil olsa da fena kampüs değil. ''Yönetmen olucam ben'' diyen bir sürü radyo tv'ci gerizekalı eleman var. Nikon veya Canon'lu çok fazla tiki var. Kendilerini fotoğrafçı zannetmekten başka yetenek sahibi değiller. Her şeye eylem yapan aşırı aktivistleri de unutmamak lazım. Yok feminizm yok green peace. İki dakika millete yardım edin arkadaş, fuzuli işler yapmayın. Göztepe'de ne güzel bilimkurgu ve fantazi kulübü, anime kulübü falan var. Nişantaşı neden hâlâ odun ?

Yardım edin.
TyraelTyrael
Üye
Göztepe süper ya, mehteran takımımız var böyle kalabalık epey, sabah 8 de kendileriyle burun buruna gelince hoş anlar yaşıyor insan.
PotterPotter
Üye
Beyler sonunda Marmaradan bir uyanis seziyorum.
Imza:Ikinci Göztepeli.
discussioncontroller