battlefield 3 de oyungezer ordusu
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Yahu bu konuda yer alan önceki attığım mesajımı okudum da bir şeyi farkettim; bu forumdaki insanlar cidden yeni girenlerde dahil olmak üzere herkesi kendine benzetiyor bir zaman sonra. Yardımlaşmadan ve yol göstermeden yoksunuz hakikaten. Tamam, arkadaş araştırmadan ve önce biraz okuyup insanların mesajlarını nasıl yazdığına vs dikkat etmeden bir başlık açmış ama biz de "dakika bir gol 1" hesabı dalmışız troll yağmuruna. Hani "sana mı kaldı Bf grubu kurmak, bu oyunu nice zamandır beraber oynayan o kadar insan varken" diye düşünüyoruz ama bırakalım o yapsın bu sefer de. Almış bir heyecan çevresine insan toplamak istiyor belli ki. Amacı da beraber eğlenmek en nihayetinde.

Foruma yeni gelip iyi niyet içinde birşeyler yapma çabasına girenlere biraz daha anlayış ve yol gösterme çabası içine girsek fena olmayacak. Kimseye nutuk çekme derdinde değilim ama kendimden dahi rahatsız oldum. Çok tahammülsüzüz vesselam.

İlk mesajımı da silmiyorum arada bakıp "niye dalgaya vurmuşum ben" diye düşünürüm belki.

Arkadaşım ekle beni de gerçek nickim ile.

Steam id: smoking1ace
BF'deki nickim de: soulkiller_ace olması lazım.

Oyunda görüşmek üzere.
gduman94gduman94
Üye
Ben başta trollediğim için konuyu başlatan arkadaştan özür diliyorum, şimdi

Steam id: cengaver94
Battlelog id: [OGZ]ibnisina veya ibnisina

Birde bu rütbe(herkese er yazmışsın) dalgası neye göre belirlenecek.
rubyredrubyred
Üye
benide ekle. designr47
borque
Üye
oyun için çoktan ön sipariş verdim fakat fırlak dolar nedeniyle oynayabilecek pc toplayamadım henüz :D
pc topladığım gün oyunu oynamaya başlarım :) nickim borque olur gene
darksidersder35
Üye
arkadaşlar anlayışınız için teşkür ederim özür dilemene gerek yok benim amacım yazdığım gibi beraber eğlenmek :)
Mr. Nose
Üye
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Cuk oturdu yav.
Mr. Web[TR]
Üye
Beni de ekleyebilirsin. Pek sık uğrayamam ama.

Battlelog ID: MrWeb--TR (gerçi beta bitti ama bu aynı zamanda Origin ID)
tolgaxp
Üye
Beni de eklersiniz.

Steam: tolgaxp
Origin ve Battlelog: tolgaxp
mertm14022
Üye
bu liste PC içinmi PS3 içinmi eger ps3de varsa benide ekle

ps3 için bilginiz bir OG clanı varmı
discussioncontroller