Steve Jobs
SwooshSwoosh
Üye
image

bu adamın ölümünü kaç kişi konuşuyor? hatta kaç kişi biliyor böyle bir adamın var olduğunu, o daha mühim bir soru. steve jobs'ın aksine teknoloji dünyasının allah katında oturan bu amcamız da 3 gün önce öldü. ne bir haber, ne bir "iyi adamdı yæ", yok.
sultan ısultan ı
Üye

image

bu adamın ölümünü kaç kişi konuşuyor? hatta kaç kişi biliyor böyle bir adamın var olduğunu, o daha mühim bir soru. steve jobs'ın aksine teknoloji dünyasının allah katında oturan bu amcamız da 3 gün önce öldü. ne bir haber, ne bir "iyi adamdı yæ", yok.

http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=73&id=1315089

yaaa ..
sultan ısultan ı
Üye
Steve Jobs Biografisi Ön Sipariş: 28 Ekim

Walter Isaacson

www.dr.com.tr/0000000350983/Eser/Kitap/Arastirma-Tarih/Biyografi/Biyografi-Oto-biyografi/Steve-Jobs

Çevirmen:Dost Körpe

Sayfa Sayısı: 540
Dili: Türkçe
Yayınevi: domingo
SwooshSwoosh
Üye

senin için ya da forum için demedim ki, insanların genelindeki tutumdan bahsediyorum. sokaktaki çöpçü utanmasa "ya steve jobs ölmüş ='(" diyecek, o kadar pompalandı ki artık.
Amenquiver
Mod
Adama dönemin Tesla'sı, Einstein'ı falan diyenler var.

Yeditepe'ye ben de bu kadar mal satıyor olsam ben de bu kadar Allah olurdum. Aletin menüsünü kaydırmak ve Angry Birds oynamak dışında bir özelliğini kullanamayan tiplerin Tesla'sı işte. Çok kurcalamaya gerek yok.

Dennis Ritchie'yi bilmezdim lakin iki kişinin gördüğü değer tam bir trajikomik tablo.
hayalgezerhayalgezer
Üye
http://gawker.com/5847344/what-everyone-is-too-polite-to-say-about-steve-jobs

"Arise,arise,arise,millions of hearts with one mind."

Nispeten ehil bir değerlendirme. Steve'in Woz'a attığı söylenen kazıktan ya da iş görüşmesine gelen adama muamelesi hakkında bir yazı göremedim. Her konu üzerinde durmuşlar ama en kötü örnekleri vermeden.
sultan ısultan ı
Üye
4001 post-its for Steve Jobs

www.youtube.com/watch?v=e-Kd6gAXmLs&feature=player_embedded
dodgerdodger
Üye
Cenaze töreni falan olmadı mı daha?
sultan ısultan ı
Üye

Cenaze töreni falan olmadı mı daha?

Sessiz sadece aile dostlarının katıldıgı bir cenaze yapıldı.
Steve Amca böyle istemiş.
sultan ısultan ı
Üye
Steve Jobs: Family photo album

www.cbsnews.com/video/watch/?id=7385604n&tag=segementExtraScroller;housing

Steve Jobs, part 1

www.cbsnews.com/video/watch/?id=7385688n&tag=contentMain;contentAux

Steve Jobs, part 2

www.cbsnews.com/video/watch/?id=7385684n&tag=contentMain;contentAux
discussioncontroller