Teknik Servis mektuplarınızı bekliyor
Misafir
haha evet kesin gelmeli her ay dolar taşar orası söyleyim :)
echo69
Üye
Ben Tuğbek Abiye özelden bi soru sormuştum, Cevaplamamıştı. Acaba kulağına tıklatmışmı olduk ne yaptık. Benim soru galiba dergide cevaplanacak.
Omeg@
Üye
ya profil resmin çok güzelmiş bea! nerden buldun? (profil resmi mi oluyo? başka isim bulamadım... hani şu ismin altında olan, ebru ve hat karışımı bişi var ya...? o işte. aman parantez asıl yazıdan uzun oldu be, yuh!! en iyisi bunu yazıp geri kalanı parantez dışına yazayım. bu arada parantez dışına nasıl çıkarcaz bunu? bi dakka.. donanım sorusu işte!! hemen donanmaya bağlanıyoruz..... parantez nasıl yazılır ve yeri nasıl değişilir?)
Misafir
Bu arada bende gönderdim ama konu adı yazmadım virüsdür yada spawn dır diye bakmamazlık etmessiniz inş. :)
Misafir
Heh, yalnız Oyungezer kendi kitlesini oluşturuyor, bilmem farkında mısınız? Başka hangi derginin donanım yazarı "soru istiyoruz arkadaşlar soru gelmezse teknik servis olmayacak" dediğinde cevap olarak "yok ama istersen sorun yaratır sorarız?" gibi bir cümleyle karşılaşır? Heheh.

Çok gurur duyuyorum Oyungezer'in "hardcore" kitlesinin bir parçası olmaktan.
Dark Templar
Üye

Heh, yalnız Oyungezer kendi kitlesini oluşturuyor, bilmem farkında mısınız? Başka hangi derginin donanım yazarı "soru istiyoruz arkadaşlar soru gelmezse teknik servis olmayacak" dediğinde cevap olarak "yok ama istersen sorun yaratır sorarız?" gibi bir cümleyle karşılaşır? Heheh.

Çok gurur duyuyorum Oyungezer'in "hardcore" kitlesinin bir parçası olmaktan.

çok güzel bir konuya parmak bastın Ace,aynı şekilde ben de gurur duyuyorum oyungezer olmaktan
Misafir
Bu forumdaki herkes(Bazılarımız hariç)eminim gurur duyuyordur Oyungezerli olmaktan.Birde benim sorularım yayınlanır inş. ilk defa bir dergide birşeyim yayınlancakta :D
Dessan
Üye
Gurur duyan herkes yazsa biraz uzayabilir sayfa sayısı :D Laf aramızda bende gurur duyuyorum :D:D
Misafir
Gururrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!1
Zer0
Üye
Gurr...Gurur...

Yanlız yakında "Oyun incelemesi lazım, yoksa inceleme bölümü olmayacak bu sefer!! İnceleme yazın bize ya da 9320'ye gönderin..." olmasın bu ? :D
discussioncontroller