Teknik Servis mektuplarınızı bekliyor
VivaRevolucion
Üye
Valla uyar bize, olmadı dergiyi biz çıkarırız bi ay. Hakikaten yav yapalım böle bir şey. Yetkilileeer!
:)
ForzaeagleForzaeagle
Üye
Umarım M. Office 2007 kullanıyorsunuzdur. ^^
Misafir
Hayır kullanmıyorum.Normal yazdım gönderdim acaba worde yazıpmı göndersem.Hmm
Necromancer
Üye
mailden atinca turkce karakterler bozuluyormus galiba
Misafir
Hmm O zaman tekrar atıyım ben hemde konu adı yazıyım.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Mail atiyorum teknik servise,kolay gelsin Tuğbek abi ;)
Dark Templar
Üye

Valla uyar bize, olmadı dergiyi biz çıkarırız bi ay. Hakikaten yav yapalım böle bir şey. Yetkilileeer!
:)

sinan abiii 23 nisanda biz çıkaralım dergiyi ya da 19 mayıs ama 23 nisan daha hoş olur.

Umarım M. Office 2007 kullanıyorsunuzdur. ^^

uyumluluk moduuuuuuu diye bir güzellik var yahu.kaydederken 97 belgesi yapın hoop averakadevra
cartcurt
Üye
bi dk berkant, ümit veriyosun ama ahiretten soru olmazsa ilk senden hesap sorarız haberin olsun :)

bu arada hakikaten bu forumlarda yazan insanlar dergiyi çıkaracak olanlarla baya sıkı fıkı, tam tersi de geçerli(dir umarım). daha önce level'da bile bu kadar samimiyet yoktu.

not: tuğbek abi bir şey göndereceğim ama biraz absürd olacak, umarım yayınlarsın, millete dağıtacağım oyungezer'lerin özel olmasını istiyorum(olm burda ben de yazdım bak bak gibisinden :) ) (çok şey istemişim gibi geldi bir an için.)
Necromancer
Üye
ben kimseyle siki fiki deilim valla bi kere sinan abiye dvd bozuk diye mail atmistim (dvd bozuktu deildi donanim arizaliydi master slave ayarini deistirince bir sure dvd9 okuyordu eski bisi) oda sagolsun aninda cvp vermisti tesekkurler ilginiz icin falan dedim okdr

baska kimseyle konusmuslugum yok 3 yildir level okumama ragmen level forumlarina bir post atmisligim yok

ama oyungezerin destege gercekten ihtiyaci oldugunu dusundugum icin burdayim elimden ne gelirse yapmayada hazirim :)

Misafir
Hıhıhıh(Sinsi gülüş efekti) hemen bende atıyım dvdim bozuk diye vogele her dergiden bir tane bedava ohh :D
discussioncontroller