Teknik Servis mektuplarınızı bekliyor
Necromancer
Üye
vogel kalmadi

dogan yayincilik gunahini vermez be :D :D :D
Misafir
Çağlayan:O değil de; 0.1 ghz, 0.015 gb, 2x2 çözünürlükte 1 bit renkle çalışan makinam var, Doom 3 çalışır mı benim makinede?

edit:Hesap makinesinde Doom 3 nasıl çalışmaz ya?
-----------------

Hesap makinasında leblebi falan yazarak çok zevkli oyunlar oynanabiliyor  , dene.
Oyungezer OlgaY
Üye
Arkadaşlar tüm Donanım&Yazılım sorunlarınızı mail ile bize gönderin, Oyungezer dergisinin ilk sayısında Teknik Servis'in ilk deva olduğu üyeleri arasında yer alın...

Sorması sizden, cevabı bizden.

Allah başka dert vermesin, amin!
FireMcFireMc
Üye

Arkadaşlar tüm Donanım&Yazılım sorunlarınızı mail ile bize gönderin, Oyungezer dergisinin ilk sayısında Teknik Servis'in ilk deva olduğu üyeleri arasında yer alın...

Sorması sizden, cevabı bizden.

Allah başka dert vermesin, amin!

Şansıma da bilgisayarım tıkır tıkır çalışıyor. :D
HazeHaze
Üye
Benim monitörümün köşesi tozlandı, oyunlarda takılma yaşar mıyım? Peki, bu toz kasamdaki fanların dönmesini engeller mi?
Dark Templar
Üye
bence insanların PC ile derdi olmalı ki siz de böyle sezercik gibi kalmayın ortada.sinek avlarsınız teknik serviste öbür türlü
Necromancer
Üye
ya aklima geldi isterseniz teknik serviste yayinlayin ama

benim notebookun ekran karti dahili Intel® 82852/82855 Graphics Controller ailesinden 64mb benim bu ekran kartinin ramden aldigi hafiza miktarini arttirmamin bir yolu yokmu half life aciyor mesela (zorluyorum biliyorum) ama kasilmalar yasaniyor ekran kartindaki ram yetersizliginden (bide el feberi isigi ve camlarin kirilma animasyonu gosterilemiyor camlar kirildiktan sonra karelere bolunuyor resim koyayim en iyisi ama sanirim bunun icin yapacak birsey yok ayrica oyunu grafik ozelliklerinide dusuremiyorum hepsi medieumda kitlenmis dusurunce oyun kapaniyor)

camlarin kirilmasi icin ornek resim :

[img width=150 height=128]http://img219.imageshack.us/img219/1945/d1canals010000tu7.th.jpg[/img]
88mmFLaK36
Üye
Necromancer, bence sen o ekran kartıyla o oyunun çalıştığına şükret, başka da birşeyi şikayet etme.
Necromancer
Üye
farkindayim :D:D
ofcmofcm
Üye
Bir hayli mektup toplanmış... Herkese çok teşekkürler...
discussioncontroller