Warcraft ve Starcraft deninde hemen kulak verenler
sertdemir46
Üye
Başlıktan anlayacağınız gibi konumuz Blizzard Entairment'in en sevilen iki strateji oyunu.Tüm firmanın gözbebeği olan Warcraft insanı başına saatlerce bağlayan bir eğlence(kaybedince öfke:stooge_curl )vaad ediyor.
Starcraft Warcraft'a çok benzediğini düşünenlerin sayısı hiç de az değil.Fakat oynadıktan sonra tamamen fikirleriniz değişe biliyor.Özellikle strateji severler için bu iki fantastik oyun ilaçtır.Bazen ise anti-ilaç!Yani saatlerce başına bağlıyor ve sinirden saçınızı başınızı yolabiliyorsunuz.:stooge_larr .Fakat oyuncunun isteğide bu değilmidir.:smash: Yinede yıllar geçsede hala Warctaft ve Starcraft'ın yeri bizim için hep ayrı ve özel olacaktır.
goo_khangoo_khan
Üye
Yıllar sonra StarCraft yükledim yeniden. Bi maç yaptım birisiyle. Yendi tabi hemen ben ne zamandır oynamıyorum. Yalnız şunu farkettim. Çok iyi oyundu StarCraft yahu.
sertdemir46
Üye
Haklısın kardeşim...Yıllar geçse bile zevkinden ve tadından hala hiç birşey kaybetmiyor!Her ne kadar oyun ve oyuncu dünyasy değişsede __-- O STARCRAFt!O değişmez --___:crowngrin:
RelentlessRelentless
Üye
haklısın kardeşim.. müthiş oyunlar maşallah.
discussioncontroller