2011'in En İyi Albümleri
Efendi
Üye
Senin beklediğinin çıkmaması albümü "kaka" veya "sikko" yapmıyor bence. Ama yani herkesin kendi fikri saygı duyarım bu dakikadan sonra diyebileceğim bir şey yok. Ama TKOL'un Basement video kaydını, ve albümden sonra çıkardığı şarkıları dinlemediysen dinlemeni öneririm. Onlar biraz daha tatmin ediciler.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Begbie
Üye

Senin beklediğinin çıkmaması albümü "kaka" veya "sikko" yapmıyor bence. Ama yani herkesin kendi fikri saygı duyarım bu dakikadan sonra diyebileceğim bir şey yok. Ama TKOL'un Basement video kaydını, ve albümden sonra çıkardığı şarkıları dinlemediysen dinlemeni öneririm. Onlar biraz daha tatmin ediciler.

Albümden sonra çıkan şarkılar gayet klas zaten. Ama tKoL'da adam gibi 2-3 şarkı var. Hayır ne zaman dinlemeye otursam "tamam, bu da Kid A gibi. İlk dinleyişte çarpmayabilir, yavaş yavaş içine gireceğim ama albümün, eminim içinde çok gizli bir hazine yatıyordur" diye telkinler versem de kendime 3. şarkıdan sonra "eeyyh bu ne ya" diyip kapatıyorum. Yok yani, olmamış.
Blight
Üye
Foo Fighters - Wasting Light über bir albümdür. Resmen bu senede böyle şarkıların hala gelebildiğini görünce faith in grunge restored oluyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Wasting Light analog kayıt olduğu için plaktan dinlenmeli diye düşünyorum.
Blight
Üye
Doğrudur, fantazi listemde plak çalar en üst sırada zaten. Edindiğim gün Wasting Light'la döneceğim eve.
dodgerdodger
Üye
Adamlar albümü garajda kaydetti :F
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Suck It And See'yi kimse dinlemedi zaar. Ayrıca Alex Turner'ın Submarine filmine yaptığı soundtrack albümü de gayet güzeldi. Torches ile Velociraptor!'a değinmiyorum bile. Bir de, Two Door Cinema Club'ın albümü '11'de mi çıkmıştı yoksa '10'da mı?
dodgerdodger
Üye
Dinledim ama benim listeme giremedi kdfj
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Seni kınıyorum :F
discussioncontroller